ایجاد یک آمریکا فعال با هم


گروهی در حال انجام تای چی در پارک هستند

فعالیت بدنی منظم یکی از مهمترین کارهایی است که افراد می توانند برای حفظ سلامتی خود انجام دهند. فعالیت می تواند بلافاصله به افراد کمک کند بعد از هر جلسه فعالیت احساس بهتری داشته باشند و فعالیت بدنی منظم می تواند خطر بسیاری از بیماری های مزمن و مرگ زودرس را کاهش دهد.

اگرچه فواید فعالیت بدنی به خوبی شناخته شده است ، اما بسیاری از افراد به میزان توصیه شده فعالیت بدنی انجام نمی دهند. جمعیتهای کم درآمد در مقایسه با افراد با درآمد بالاتر ، افرادی که سیاه پوست هستند یا اسپانیایی هستند در مقایسه با سفیدپوستان که اسپانیایی نیستند ، و افراد روستایی سطح فعالیت بدنی پایین تری نسبت به مناطق شهری دارند. ما می دانیم که نابرابری های سیستماتیک در فرصت های فعالیت بدنی وجود دارد که به این تفاوت ها کمک می کند.به

در پاسخ به سطح پایین فعالیت بدنی در ایالات متحده و مزایای زیاد فعالیت بدنی ، در ژانویه 2020 ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها راه اندازی شد. افراد فعال ، ملتی سالم، یک تلاش ملی برای کمک به 27 میلیون آمریکایی تا سال 2027 فعال تر شدن جسمانی. این ابتکار از دسترسی عادلانه و فراگیر به فرصت های فعالیت بدنی برای همه افراد صرف نظر از سن ، نژاد ، تحصیلات ، وضعیت اقتصادی اجتماعی ، وضعیت معلولیت ، گرایش جنسی یا موقعیت جغرافیایی حمایت می کند. به

چگونه می توان سطح فعالیت بدنی خود را در ایالات متحده افزایش داد؟

علامتی با هفت تیر متناوب چپ و راستافراد فعال ، یک ملت سالم یک رویکرد جامع و مبتنی بر شواهد برای بهبود فعالیت بدنی با ارتقا حتی در سطح محلی ، قبیله ای ، ایالتی و ملی ارائه می دهد. استراتژی هایی که کار می کنند با همکاری سایر آژانس های فدرال و سازمان های ملی (شکل را ببینید). هر استراتژی افراد فعال ، ملت سالم را می توان برای حفظ دسترسی عادلانه و فراگیر به فرصت های فعالیت بدنی طراحی کرد. جوامع می توانند استراتژی هایی را برای افزایش فعالیت بدنی متناسب با زمینه محلی خود ، از جمله نیازها و ترجیحات اعضای جامعه و دارایی های جامعه انتخاب کنند.

چگونه می توان درگیر شد؟

همه باید در افزایش فعالیت بدنی نقش داشته باشند – افراد ، سازمانها و قهرمانان جامعه. با پیوستن به افراد فعال ، ملت سالم ، شما و / یا سازمان شما بخشی از یک ابتکار ملی می شوید و می توانید به افزایش فعالیت بدنی در ایالات متحده ، کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی ، ساختن محله های عابر پیاده ، حمایت از اقتصاد محلی ، رسیدگی به عدالت و بهبود سلامت کمک کنید. سلامت برای افراد ، خانواده ها و جوامع شما.

عضویت آسان است! از افراد فعال ، یک ملت سالم دیدن کنید به یک صفحه وب بپیوندید و روی دسته مناسب کلیک کنید: افراد تأثیرگذار ، سازمانها یا قهرمانان جامعه. آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا طرفدار شوید. مزایای زیادی دارد ، از جمله:

  • دستیابی به منابع و اطلاعات از طریق بولتن ماهانه “افراد فعال” ، “ملت سالم”.
  • دریافت نشان های وب سایت ، پیام های رسانه های اجتماعی و سایر منابع برای کمک به انتشار اطلاعات مربوط به کار و حمایت شما از ابتکار.
  • اتصال به شبکه ای از افراد ، سازمان ها و قهرمانان حامی افراد فعال ، ملت سالم در سطح ملی ، قبیله ای ، ایالتی و محلی.

چه می توانم بکنم؟

حامیان در حمایت از افراد فعال ، ملت سالم و شما نیز اقدام می کنند! در اینجا چند نمونه از کارهایی که سایر حامیان انجام داده اند و راه هایی که می توانید در آن مشارکت داشته باشید آورده شده است:

  • افراد تأثیرگذار ، سازمان ها و قهرمانان با استفاده از #ActivePepole در رسانه های اجتماعی پست می گذارند. درباره راه هایی که می توانید بیشتر بدانید خبر را پخش کنیدبه
  • این انجمن دولت های Maricopa اولین اعلامیه برای افراد فعال ، برای یک ملت سالم را تصویب کرد ، که نشان دهنده تعهد به حمل و نقل فعال و افزایش فعالیت بدنی در جامعه خود بود. میتونی دانلود کنی قالب اعلامیه و با کارمندی منتخب کار کنید تا یک نفر را به جامعه خود منتقل کنید!
  • گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی در CDC در حال حاضر به 61 گیرنده در ایالت ها و جوامع سراسر کشور کمک مالی می کند مسیرهای مناسب برای مقاصد روزانه، بر اساس یک استراتژی اثبات شده برای افزایش فعالیت بدنی توصیه شده توسط گروه کاری جامعه در خدمات پیشگیرانه جامعه. پروژه ها از جامعه ای به جامعه دیگر متفاوت است و ممکن است شامل مسیرهای ارتباطی مانند پیاده روها ، مسیرها ، مسیرهای دوچرخه سواری و حمل و نقل عمومی به مقاصدی مانند خانه ، مراقبت های اولیه و آموزش ، مدارس ، محل های کار ، پارک ها یا مراکز تفریحی باشد. ببینید آیا وجود دارد جامعه تأمین شده جایی که شما زندگی می کنید و درگیر می شوید!
  • شبکه تحقیق و ارزیابی سیاست های فعالیت فیزیکی (PAPREN) یک شبکه با بودجه CDC است که شرکای مختلف را گرد هم می آورد تا محیطی را به حداکثر برساند که فعالیت بدنی را به حداکثر می رساند. PAPREN شریک تحقیقاتی کلیدی ابتکار CDC’s People Active، Healthy Nation است که همکاری بین بخشی را تسهیل می کند و شواهد و ابزارهایی را ارائه می دهد که کشورها و جوامع می توانند از آنها برای اجرای رویکردهای سیاست برای ارتقاء فعالیت بدنی استفاده کنند. درباره PAPREN بیشتر بدانید در یک نگاه یا بازدید کنید وب سایت PAPREN برای پیوستن به این شبکه از محققان ، برنامه ریزان ، مهندسان ، سیاستمداران ، مدیران فضای سبز ، متخصصان بهداشت ، متخصصان فعالیت بدنی و تناسب اندام و دیگران.

چگونه می توان از شاخص تناسب اندام ایالات متحده در ارتباط با افراد فعال ، یک ملت سالم استفاده کرد؟

ابزارهایی مانند American Fitness Index داده هایی را که تصمیم گیران و شرکا می توانند هنگام ایجاد برنامه برای بهبود فعالیت بدنی در جوامع خود استفاده کنند ، ارائه دهندبه انجمن ها می توانند داده ها را کاوش و به اشتراک بگذارند و فرایند مشارکت عادلانه جامعه را طی کنند تا تعیین کنند که تلاش خود را در کجا متمرکز کنند. هنگامی که آنها درک کردند و مشخص کردند که در کجا می خواهند کار کنند ، جوامع می توانند از افراد فعال ، یک ملت سالم استفاده کنند استراتژی هایی که کار می کنند تمرکز خود را بر اقداماتی که می خواهند برای افزایش شیوه زندگی فعال انجام دهند محدود می کند.

منابع

  • Fulton JE ، Buchner DM ، Carlson SA و همکاران مردم فعال CDC ، یک ملت سالمSM: ایجاد یک آمریکا فعال با هم. مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2018؛ 15 (7): 469-473. doi: 10.1123 / jpah.2018-0249
  • Schmid TL ، Fulton JE ، McMahon JM ، Devlin HM ، Rose KM ، Petersen R. ارائه استراتژی های فعالیت بدنی موثر: افراد فعال ، یک ملت سالمSMبه مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2021 ؛ 18 (4): 352-356. doi: 10.1123 / jpah.2020-0656

سلب مسئولیت: یافته ها و نتیجه گیری های این گزارش متعلق به نویسندگان است و لزوماً نشان دهنده موضع رسمی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیست.

نویسندگان:

کن رز،، MPA ، مدیر شعبه ، واحد فعالیت بدنی و سلامت ، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی،، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

دکتر امیلی اوسری ، اپیدمیولوژیست،، شعبه ای برای فعالیت بدنی و سلامت،، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی،، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری؛ LCDR ، خدمات بهداشت عمومی ایالات متحده

کیتلین گراف ، MSW ، MPH ، هماهنگ کننده برنامه ، مشاوره McKing/شعبه ای برای فعالیت بدنی و سلامت،، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی،، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

فیس بوک: CDCEatWellBeActive

توییتر: CDC_DNPAO

# افراد فعالدیدگاهتان را بنویسید