اگر سناریوی دیوانه کننده ای با کارت جایگزین AL اتفاق بیفتد ، یانکی ها در بازی Red Sox بازی می کنند


قرعه کشی چهار طرفه لیگ آمریکا باعث می شود که یانکی ها روز دوشنبه به Fenway Park بروند تا Red Sox را برای بازی 163 و حق یک وایلد کارت واقعی را از آن خود کنند.

روز شنبه ، چهار تیم درگیر در شکار بی سابقه کارت وحشی انتخاب خود را برای بالقوه همه با رکوردهای یکسان 91-71 انجام دادند. این اتفاق می افتد اگر یانکی ها در مقابل ری ها شکست بخورند ، رد ساکس ها در مقابل نشنال ها ، آبی جی ها اوریل ها را شکست دهند و دریانوردان فرشتگان را شکست دهند.

تیم ها بر اساس سوابق دسته جمعی خود در برابر سه باشگاه دیگر قرار می گیرند ، که منجر به این می شود:

  1. رد ساکس (24-21)
  2. بلو جیس (22-22)
  3. یانکیز (22-23)
  4. ملوانان (9-11)

جای تعجب نیست که مانند دو دانه اول ، Red Sox و Blue Jays میزبانی بازی ها را انتخاب کردند. سپس یانکی ها ، به عنوان حامل سوم ، باید حریف خود را انتخاب کنند. آنها تصمیم گرفتند به Fenway بروند تا با Red Sox روبرو شوند که آخر هفته گذشته در بوستون جابجا شدند.

آرون قاضی پس از رانندگی در دو پیست در برابر رد ساکس جشن می گیرد.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

سپس ملوانان خود را با Blue Jays در مرکز راجرز پیدا کردند.

برندگان هر دو مسابقه به بازی آلبوم کارت زنی روز سه شنبه می روند ، که به جای باشگاه با سابقه بهتر انجام می شود. یانکی ها در برابر رد ساکس و بلو جیز چنین تای بریک را از دست می دهند و در مقابل مارینرز برنده می شوند ، بنابراین فقط در صورتی که مارینرز-یانکی باشند ، سه شنبه بازی استادیوم یانکی در ورزشگاه یانکی برگزار می شود.

یانکی ها در این سناریوهای دیگر نیز انتخاب خود را انجام دادند:

-اگر بلو جی و مارینرز با وایلد کارت برای مقام دوم مساوی کنند ، یانکی ها روز دوشنبه میزبان مارینرز هستند و در صورت پیروزی ، سه شنبه بلو جی ها را به عنوان حق بازی با رد ساکس در روز چهارشنبه در فن وی پذیرفتند. در بازی کارت وحشی

اگر یانکی ها ، رد ساکس ها و بلو جی ها برای دو جایگاه کارت های وایلد مساوی باشند ، آبی جی ها روز دوشنبه در Fenway Park با Red Sox روبرو می شوند و برنده یک وایلد کارت و بازنده روز سه شنبه در Yankee مقابل یانکی ها قرار می گیرند. ورزشگاه ، با برنده کسب مقام دوم. بازی وایلد کارت روز چهارشنبه برگزار می شود. از آنجایی که یانکی ها در حال شکست تای بریک به دو تیم Red Sox و Blue Jays هستند ، این بازی را در جاده انجام می دهند.

-اگر یانکی ها ، رد ساکس و مارینرز برای دو اسلات کارت وایلد قرعه کشی کنند ، یانکی ها روز دوشنبه در فین وی با رد ساکس بازی می کنند و برنده جلو می رود و بازنده روز سه شنبه به دیدار مارینرز می رود. دو برنده چهارشنبه در بازی با کارت تعویض به مصاف یکدیگر می روند. یانکی ها او را در مقابل ملوانان میزبانی خواهند کرد و در فن وی در مقابل رد ساکس بازی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید