انیمیشن «آواتار» در سه قسمت ساخته شده استبه گزارش شبکه خبری تهران نیوز، این انیمیشن را نباید با فرنچایز پرفروش «آواتار» جیمز کامرون اشتباه گرفت. این فیلم ها بر اساس «آواتار: آخرین بدافزار»، مجموعه تلویزیونی درباره پسری است که می تواند آب، زمین، آتش و هوا را دستکاری کند. این انیمه محبوب بین سال‌های 2005 تا 2008 در Nickelodeon ظاهر شد و الهام‌بخش یک اسپین‌آف به نام The Legend of Cora و همچنین یک برنامه لایو اکشن در نتفلیکس بود.

پارامونت با اعلام این خبر در جشنواره بین المللی فیلم انیمیشن انسی، جزئیات طرح این سه نفر را به اشتراک گذاشت.

لورن مونتگومری که در ساخت انیمیشن «آواتار: آخرین بدافزار» نیز مشارکت داشت، اولین فیلم از سه فیلم مستقل این فیلم را کارگردانی کرد که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده است. برایان کونیتسکو و مایکل دی مارتینو، خالقان «آواتار: آخرین کولر گازی»، تهیه کنندگی فیلم های «آواتار» را بر عهده خواهند داشت. اریک کلمن به عنوان تهیه کننده و مدیر تولید جدیدترین Airbender به تیم ملحق می شود.

رمزی نایتو، رئیس انیمیشن پارامونت و انیمیشن نیکلودئون، بیانیه ای را منتشر کرده و انتخاب کارگردان خود را برای فیلم آینده اعلام کرده است:

مایک و برایان به‌عنوان سازندگان اصلی، دنیای آواتار را با ما می‌سازند، ما یک خانواده هستیم و همه چیز را در یک خانواده نگه می‌داریم و لورن که کار شگفت‌انگیزی که در سریال اصلی انجام داد، اکنون در این فیلم کارگردانی می‌کند.

لطیفه اووائو، معاون اجرایی Paramount & Nickelodeon Animation Films و Global Awards، به همراه جیسون مک کانل، معاون پارامونت انیمیشن و نیکلودئون انیمیشن، بر پروژه انیمیشن از توسعه تا تولید نظارت خواهند داشت.

این فیلم ها زیر نظر استودیوی آواتار که در فوریه 2021 تأسیس شد ساخته می شود. این بخش برای ایجاد محتوای اصلی سریال ها و فیلم های انیمیشن بر اساس «آواتار: آخرین ابزار بد» و «افسانه کورا» طراحی شده است.

منبع: همشهری

انتهای پیام/