انتقاد از افزایش شدید قیمت خودرو و لوازم خانگیبه گزارش بازار به نقل از خانه ملت، محمد وحیدی با اشاره به طرح سئوال خود از وزیر صنعت، معدن و تجارت در صحن علی مجلس، عنوان کرد: یکی از محورهای اصلی این سئوال، افزایش بیش از حد قیمت کالاها، علیرغم رشد قیمت مواد. اولیه و دستمزد ها در دوره مشابه سال قبل است.

نایب رئیس فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی، عدم انسجام و توانمندی تیم مدیریتی در اجرای برنامه های اولویت دار ارائه شده به مجلس، در دوره های کوتاه مدت و میان مدتی را دیگر فعالیت های سئوال خود از وزیر صمت دانست.

وی، افزایش شدید قیمت خودرو و لوازم خانگی و انحصاری بودن آنها و عدم تعیین تکلیف خودروهای سنگین و عدم حمایت از حمل و نقل و نقل ناوگان مسافربری را دیگر سئوال خود از وزیر صمت برشمرد.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس، اقدام به انحصاری در معرفی خودروهای داخلی، بلاتکلیفی صنایع نیمه اصلی مثل سیمان سمنگان را دیگر محورهای طرح سئوال خود برشمرد.

وی تصریح کرد: عدم حمایت از واحدهای استراتژیک و بهره برداران معادن و عدم ساماندهی صنایع مهم مانند فرش، نساجی و تولیدات نیز دیگر علل سئوال از وزیر صمت است.

نایب رئیس فراکسی راهبردی مجلس شورای اسلامی مشخص کرد: مجلس باید صدای مردم باشد و امیدوارم نمایندگان مجلس نیز در رای خود تبلور صدای مردم باشند.