انتخاب بهترین ردیاب تناسب اندام برای سال 2021 تناسب اندام کندی


ردیاب های تناسب اندام دستگاه های پوشیدنی هستند که فعالیت بدنی شما را ثبت می کنند و اطلاعات مهمی را برای کمک به شما در داشتن یک زندگی سالم ارائه می دهند. این دستگاه ها کالری سوزانده شده ، ضربان قلب ، الگوهای خواب و سایر عواملی را که بر سلامت کلی شما تأثیر می گذارد ، پیگیری می کنند.

دهها یا صدها مارک تجاری برای انتخاب وجود دارد. برای کمک به شما در غلبه بر انتخاب عظیم ، ما لیستی کوتاه از برخی از موثرترین ردیاب های تناسب اندام ارائه کرده ایم. امیدواریم این اطلاعات برای درک بهتر سلامتی شما ارزشمند باشد. به خواندن ادامه دهید تا بیشتر بدانید که در ردیاب تناسب اندام به دنبال چه چیزی باشید و بدانید که کدام مدلها بیشترین رتبه را در بین مصرف کنندگان دارند.

گزینه های بیشتر را با هزینه کمتر دریافت کنید

برای کسانی که به دنبال معامله هستند ، Fitbit Charge 3 هنوز با قیمت کمتر از 100 دلار در بازار است. Fitbit Charge 4 به روز شده جایگزین عملکرد Charge 3 می شود ، اما هزینه آن بسیار بیشتر است. هر دو مدل مسابقات گروهی را ارائه می دهند ، که ممکن است برای این معلمان خانه یا مشاغل خانه حواس پرتی باشد.

م effectiveثرترین ردیاب های تناسب اندام شامل چه ویژگی هایی است؟

بهترین ردیاب های تناسب اندام ردیابی دقیق بسیاری از فعالیت ها ، از جمله دوچرخه سواری ، دویدن و پیاده روی را فراهم می کند. در اینجا برخی از مزایای داشتن یک ردیاب تناسب اندام با عملکرد بالا آمده است:

  • GPS سریع ، دقیق و قابل اعتماد
  • جامعه مصرف کننده بزرگ
  • طراحی زیبا و زیبا
  • تحمل
  • ذخیره سازی داخلی موسیقی

ردیاب های تناسب اندام ، نقشه های دویدن شما را ترسیم می کند ، به شما امکان می دهد پیاده روی های خود را مرور کرده و ضربان قلب خود را در طول روز کنترل کنید. برخی از مدل ها برای کاهش هزینه ها ، نسخه های کوتاه بدون موسیقی داخلی ، GPS و سایر ویژگی های جزئی را ارائه می دهند.

به دنبال یک ردیاب تناسب اندام قابل اعتماد و آسان برای استفاده با خواندن دقیق باشید. بهترین مارک ها همچنین عمر طولانی باتری و مقاومت در برابر آب را ارائه می دهند. اکثر مدلها مزایای راحتی و سبک بیشتری را ارائه می دهند که حمل آنها را در هر مکانی آسان می کند. علاوه بر این ، قابلیت همگام سازی ردیاب خود با برنامه های آنلاین به شما امکان می دهد پیشرفت خود را بدون توجه به جایی که سرگردان هستید مشاهده کنید.

بهترین ردیاب های تناسب اندام برای سال 2021

با بهترین ردیاب های تناسب اندام موجود از جمله موارد زیر ، فعالیت بدنی خود را استنشاق کنید ، باد کنید و به حداکثر برسانید:

  • شارژ Fitbit 4
  • شارژ Fitbit 3
  • Garmin Vivosmart 4
  • Fitbit Inspire HR
  • Garmin vivosport

صرف نظر از اینکه چه ردیاب تناسب اندامی را انتخاب می کنید ، داشتن خدمات تناسب اندام که اهداف بهداشتی خاصی را برآورده می کند ، مانند آنچه در Kennedy Fitness موجود است ، مهم است.

ردیاب تناسب اندام خود را به باشگاه ببرید!

هنگامی که یک ردیاب تناسب اندام را انتخاب کردید که نیازهای شما را برآورده می کند ، برای شروع کالری سوزی به باشگاه بروید. سالن های ورزشی کندی باز هستند و دستگاه های قدرتی و قلبی و کلاس هایی را ارائه می دهند که بر اساس اهداف عملی سلامتی مانند کاهش فشار خون یا سطح کلسترول ساخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک رویکرد جامع در زمینه سلامتی و سلامتی ، امروز از باشگاه بدنسازی Mullica Hill یا جاهای دیگر دیدن کنید!دیدگاهتان را بنویسید