انتخاب باریک در 6 بسته تمرینی که برای شما مناسب است

بر کسی پوشیده نیست که Slim in 6 یک تمرین محبوب است. دبی سیبرز با برنامه تمرینی ابتکاری خود افراد بی‌شماری را به مومن تبدیل کرده است و به آنها کمک می‌کند در زمان کمتری که اکثر افراد برای شکستن تمام تصمیمات سال نو خود طول می‌کشد، لاغر و خوش فرم شوند. دبی تنها در مدت شش هفته به افراد در هر سنی، پتانسیل ورزشی و سطوح فعالیت کمک می کند تا بدن آنها را به گونه ای تغییر دهند که نه تنها شهودی بلکه لذت بخش است.

پس چه چیزی را دوست نداشته باشیم؟ چرا به سادگی Slim in 6 را خریداری نکنید، اولین DVD را در پخش کننده قرار دهید و دست به کار شوید تا زندگی خود را تغییر دهید؟ آیا چیز دیگری برای در نظر گرفتن وجود دارد؟ معلوم است وجود دارد. اکنون دو بسته افزوده شده به نام‌های «بسته نتایج سریع» و «بسته نتایج شدید» در دسترس هستند. آیا آن بسته ها جذاب به نظر می رسند؟ آنها باید.

اجازه دهید صادقانه باشد. نام تمرین “Slim in 6” با تاکید بر “slim” است. این برنامه برای بزرگ کردن شما، رشد ماهیچه‌ها، بیرون زدن رگ‌ها در سرتاسر پیشانی‌تان طراحی نشده است، بلکه به شما کمک می‌کند تا بدنی شیک و جذاب را اصلاح کنید. مردم به کاهش وزن، به دست آوردن تون ماهیچه ای سفت، احساس سبکی، انرژی و سلامتی علاقه مند هستند. این بسته‌ها با مکمل‌های سالم بسته‌بندی شده‌اند که برای کمک به شما در دستیابی به آن اهداف طراحی شده‌اند.

“بسته نتایج سریع” برای افرادی است که تمرکزشان کاهش وزن سریع اما مسئولانه است. اگر داستان‌های ترسناکی در مورد افرادی شنیده‌اید که در عرض سه هفته 15 پوند وزن کم می‌کنند و دوباره وزن خود را دوباره جمع می‌کنند، و ترجیح می‌دهید وزن خود را به شیوه‌ای محتاطانه و سالم کم کنید تا کم‌رنگ بماند، پس این بسته برای شما مناسب است. این محصول با 2 روزه سریع ارائه می شود، فرمولی که قبل از شروع تمرین و در حین چاق شدن به مدت دو روز مصرف می کنید تا بدن خود را پاکسازی کرده و خود را برای حداکثر نتایج آماده کنید. نکته کلیدی در اینجا این است که روزه داری 2 روزه این فرآیند را سالم و مسئولیت پذیر می کند – خطر کند شدن متابولیسم خود را ندارید، مواد مغذی ضروری را به دست می آورید و در عین حال می توانید پاکسازی کنید. همچنین دارای فرمول لاغری کاملا طبیعی و قوی است که توسط Beachbody طراحی شده است تا کاهش چربی را در حین تمرین افزایش دهد، متابولیسم شما را تسریع کند، نظم را افزایش دهد و احتمال نفخ را کاهش دهد.

‘Extreme Results Bundle’ داستان متفاوتی است. در حالی که با فرمول لاغری عرضه می شود تا از دست دادن چربی جلوگیری کند و نتایج بهتری را از دنبال کردن برنامه Slim in 6 دبی سیبر ایجاد کند، در عوض با شیک جایگزینی غذا عرضه می شود که دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد. برای کسانی که در حال حرکت هستند، که بعد از هر تمرین زمانی برای پختن و خوردن یک وعده غذایی سالم ندارند، و تمرکز بیشتری روی توسعه پتانسیل ورزشی خود و حفظ سطح انرژی بالا دارند، این برای شما مناسب است. «بسته نتایج فوق‌العاده» دقیقاً نتایج فوق‌العاده‌ای را با حصول اطمینان از دریافت تمام مواد مغذی مورد نیاز برای حفظ سرعت تحول کل بدنتان ارائه می‌دهد.

پس به سوال برمی گردیم. آیا باید بسته‌های «سریع» یا «افراطی» را در نظر بگیرید؟ من معتقدم که باید. از خود بپرسید که چرا به برنامه دبی سیبرز متعهد می شوید اگر بدن خود را تغییر نمی دهید، تغییری در ظاهر و احساس خود ایجاد نمی کنید؟ اگر به شما فرصت داده شد تا نتایج خود را به حداکثر برسانید، به خودتان کمک کنید تا به تغییراتی که می‌خواهید برسید، پس چرا روی آنها سرمایه‌گذاری نکنید؟ چرا روی خودتان سرمایه گذاری نمی کنید؟ چه بخواهید با پکیج «سریع» مسئولانه لاغر شوید یا ترجیح دهید در حین حرکت با بسته «Extreme» سطح انرژی بالایی داشته باشید، اسلیم را در 6 خواهید برد و آن را و خودتان را به سطح بعدی می برید. .