امکان انتقال اطلاعات واتس اپ از اندروید به iOS


به گزارش شبکه خبری تهران نیوز واتس اپ تاکنون تنها به کاربران اجازه داده است که اطلاعات را از آیفون به اندروید منتقل کنند. اکنون این پیام رسان قابلیت انتقال سابقه تماس از اندروید به iOS را دارد. این ویژگی اخیرا توسط مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا در یک پست فیسبوکی اعلام شده است.

نشانه های اولیه این ویژگی که اکنون در نسخه بتا است، توسط WABetaInfo مشاهده شده است. این به روز رسانی مشکل انتقال مکالمات بین دو سیستم عامل موبایل را برطرف می کند.

تا پیش از این، انتقال تاریخچه چت بین دو دستگاه اندروید و دو دستگاه iOS آسان بود. اما به طور کلی کار آسانی بین دو سیستم عامل مختلف نیست. فرآیند انتقال فقط در آیفون های جدیدتر یا ریست آیفون کار می کند. این قابلیت توسط اپلیکیشن Move to iOS ارائه شده است. آخرین نسخه برنامه Move to iOS برای اندروید بررسی کنید که آیا یک حساب WhatsApp در تلفن Android خود دارید یا خیر. اگر یک حساب واتساپ دارید، می توانید داده های رمزگذاری شده را به آیفون انتقال دهید. این ویژگی همه مقالات و موضوعات را بدون تغییر منتقل می کند.

واتس اپ

هنگام راه اندازی آیفون، کاربران باید گزینه Move data from Android را انتخاب کرده و مراحل را در برنامه اندروید دنبال کنند. هنگامی که آیفون به طور کامل راه اندازی شد، واتس اپ را باز کنید و با همان شماره تلفن وارد شوید. تاریخچه اندروید واتس اپ شما در iOS نمایش داده می شود. برای استفاده از این قابلیت به اندروید 12 و آخرین نسخه iOS نیاز داریم. توجه داشته باشید که تاریخچه اندروید وارد شده، سابقه چت قبلی iOS شما را بازنویسی می کند.

منبع: فرارو

انتهای پیام/