امکان افزایش قیمت چشمگیر ایپ کوین در صورت رشد قیمت بیت کوین


به گزارش بازار، پیش بینی می شود رمز ارز ایپ کوین (Apecoin) بار دیگر در حال تلاش برای آزمایش مجدد شکست روند خود است. هفته گذشته، قیمت توکن میمون پس از شکست موفقیت آمیز روند نزولی خود را به سطح 5.57 افزایش یافت.

با این حال، قیمت از این سطح ریجکت شده و اکنون در حال آزمایش مجدد روند خود است. در این میان، جای این امدیواری وجود دارد که منطقه 5.2-6.0 دلار قبلاً به عنوان یک حمایت عمل می کند و اکنون به نظر می رسد که به مقاومت تبدیل شده است.

لازم به ذکر است که اکثر ارزهای دیجیتال از ابتدای سال جاری، روند نزولی داشته اند. این روند نزولی می‌تواند با تمایل غالب سرمایه گذاران به کاهش ریسک ناشی از افزایش اخیر نرخ بهره توسط فدرال رزرو ایالات متحده مرتبط باشد. اکثر آلتکوین ها در حال حاضر با کسری از بالاترین قیمت خود می شوند که این رکود ادامه دار باشد، همچنین بر ایپ کوین نیز تأثیر منفی گذاشته است.

پیش بینی قیمت ایپ کوین

امکان افزایش قیمت چشمگیر ایپ کوین در صورت رشد قیمت بیت کوین

تجزیه و تحلیل و تحلیل تکنیکال قیمت توکن APE نشان می دهد که قیمت پس از عدم موفقیت در عبور از نقطه مقاومت خود، در حال حاضر آزمایش آن است. در صورت آزمایش موفقیت آمیز، قیمت توکن APE ممکن است یک بار دیگر مقاومت ۵.۲۰ دلاری را بشکند.

پس از شکستن این مقاومت، گاوهای ایپ کوین می سطح ۷.۲۵ دلار را به عنوان نقطه مقاومت بعدی خود هدف قرار دهند که با سطح ۰.۶۲۸ Fib نیز هماهنگ است. این سطح با بالاترین قیمت در ۲۰۲۲ به پایین ترین نقطه ژوئن ۲۰۲۲ وارد عمل می شود.

در اینجا لازم به ذکر است که پیش‌بینی صعودی برای قیمت ایپ کوین تنها در صورتی محقق می‌شود که بیت‌کوین نشانه‌هایی از بهبود را نشان می‌دهد. با این، هنوز امکان ریزش سنگین بیت کوین وجود دارد و سناریوی پیشین مد نظر بازار در خصوص این احتمال، هنوز به قوت خود باقی است. در صورت وقوع چنین سناریویی، نقطه 4.0 دلار می تواند به عنوان نقطه یک توقف ضرر منطقی برای ایپ کوین در نظر گرفته شود.