افزایش نرخ ارز قیمت چسب های پودری کاشی و سرامیک را ۱۵ درصد گران کردمیثم ریاحی در گفتگو با خبرنگار بازارکرد: چسب های ساختمانی ضد آب، با دوام در برابر آب و، درزگیر عالی و هوا پذیری بالایی دارند و برای چسباندن کاشی روی دیوار، کف پوش و موارد دیگر استفاده می شود.

مدیر نمایندگی فروش شرکت پومکس در گرگان افزود: این چسب ها به مقاومت بالا در برابر خوردگی در مقابل سایش بهترین وسیله برای درزگیری سرامیک و کاشی در کشتارگاه های صنعتی بوده اند که روزانه بارها شستو و مجاورت می کنند.

وی ادامه داد: چسب کاشی و سرامیک پودری از دسته چسب های ساختمانی ضد آب هستند که برای درزگیری و چسباندن انواع کاشی روی دیوار، کاشی های حمام و سرویس های بهداشتی استفاده می شوند.

ریاحی گفت: برای درزگیری و پر کردن شکاف های درب و پنجره، دیوارهای ساختمانی از انواع اسپری فوم مانند اسپری فوم یورتان هم استفاده می شود، اسپری فوم از دسته چسب های ساختمانی ساخته می شود که در ساختمان ها برای عایق سازی صدا، پر می شود. ساخت شکاف های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

طی ۲۰ روز گذشته به دلیل افزایش نرخ ارز چسب های پودری کاشی و سرامیک ۱۵ درصد گران تر شده است.

مدیر نمایندگی فروش شرکت پومکس در گرگان به توسعه استفاده از چسب بتن در صنعت ساختمان اشاره کرد و گفت: چسب بتن از چسب های کاربردی بوده است که در پروژه هایی مانند تعمیر سدها، پل ها، استخرهای بتنی بسیار استفاده می شود و بتن ماده ای است. که از سیمان، سنگدانه و آب تشکیل شده است.

ریاحی افزود: چسب بتن برای چسبانده شدن بتن و افزایش استحکام سازه های بتنی و گچی استفاده می شود و از مشخصات چسب بتن می توان به خشک شدن سریع، با دوام در برابر و سرما و گرما اشاره کرد.