افزایش قیمت توکن یونی سوآپ با بهبود بازار پروژه های دیفای| قیمت دائمی است


به گزارش بازار، قیمت توکن «یونی سوآپ» طی چند روز گذشته با استقبال سرمایه‌گذاران از توکن‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi)، بازگشتی قوی را تجربه کرده است. در حال حاضر، هر توکن UNI با قیمت 5.25 دلار می شود که حدود 32 درصد بالاتر از پایین ترین سطح قیمت آن در سال جاری است. با این، قیمت یونی به پایین ترین سطح از 9 ژوئن سال جاری رسیده و در حال حاضر با ارزش بازار 3.2 میلیارد دلاری خود به بیست و هفتمین آرزوی بزرگ جهان تبدیل شده است.

یونی سوآپ یک پروتکل بزرگ دیفای است که بر روی بلوکچین های آربیتروم، پلی گان، اپتیمیسم و ​​اتریوم ایجاد شده است. پلتفرم اتریوم آن بیش از 4.6 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده (TVL) بر روی خود دارد. در نتیجه، یونی سوآپ دارای TVL بیش از 4.8 میلیارد دلار است که آن را به چهارمین پروتکل بزرگ دیفای پس از رقبای خود یعنی آوره، میکر و کارو تبدیل می کند.

قیمت یونی سوآپ نیز طی روزهای گذشته با شکل گیری جهش نسبی در بازار سایر توکن های دیفای افزایش یافته است. برای مثال، قیمت کامپانمد و سی آر وی، بیش از 40 درصد از پایین ترین سطح قیمت خود در طول آخرین هفته گذشته افزایش قیمت را تجربه کرده اند و یونی سوآپ نیز در همین راستا حرکتی رو به بالا داشته است.

با این حال، نگرانی هایی در مورد کل صنعت دیفای وجود دارد. برای بار، کل ارزش قفل شده (TVL) تمام توکن های دیفای از بالاترین رقم تاریخ خود با بیش از 25 میلیارد دلار، به کمتر از 78 میلیارد دلار رسیده است. علاوه بر این، یونی سوآپ نیز شاهد کاهش TVL خود از بیش از 10 میلیارد دلار به کمتر از 4.86 میلیارد دلار بوده است.

پیش بینی قیمت یونی سوآپ

افزایش قیمت توکن یونی سوآپ با بهبود بازار پروژه های دیفای|  قیمت دائمی است

نمودار چهار ساعته نشان می دهد که قیمت یونی طی چند روز گذشته در یک روند پیشرفت قوی قرار گرفته است. این ارز در نقطه ۳.۳۷ دلار، یک الگوی کف دوقلو را تشکیل داد. چانه بلند این الگو ۴.۴۵۱۶ دلار بوده و روز سه شنبه نیز به سمت بالاتر از این سطح حرکت کرد.

در عین حال، مقدار متحرک ۱۰۰ روزه و ۵۰ روزه یونی نیز صعودی هستند. قیمت همچنین بالاتر از نقطه نقطه نقطه مشخصه خود حرکت کرده است. بنابراین، با اندازه گیری فاصله بین دو کف و چانه، می توان تخمین زد که کلیدی بعدی بر روی نقطه 5 است. سقوط به زیر منطقه R1 در 4.65 دلار این دیدگاه را باطل می کند.