افزایش قیمت بیت کوین به بالای 40 هزار دلار| لزوم باز کردن کوتاه مدت


به گزارش بازار، با واکنش سرمایه گذاران به تصمیم فدرال رزرو، قیمت بیت کوین به بالاترین سطح طی بیش از یک هفته گذشته رسید. بیت کوین به عنوان بزرگترین رمز ارز بازار امروز به بالای 4000 دلار رسید که یک سطح مقاومت مهم برای این آرزو می شود. این قیمت حدود 6.45 درصد پایین تر از کمترین سطح این ماه بود که ارزش کل بازار آن به حدود 756 میلیارد دلار رسید.

فدرال رزرو روز چهارشنبه جلسه خود در نرخ بهره ویژه برگزار می شود و انتظار می رود افزایش واحدی از نرخ بهره بانکی را ۵۰ کرد. این افزایش قیمت بیشترین افزایش نرخ بهره در حدود ۲۲ سال گذشته بوده است.

مقامات فدرال رزرو در توجیه افزایش نرخ بهره اعلام کردند که هدف آنها کاهش تورم در حال افزایش در آمریکا است. قیمت بیت کوین همچنان در حال افزایش بوده است و می تواند برای افزایش بهره توسط فدرال رزرو بیشتر باشد.

با این حال، این احتمال وجود دارد که جهش قیمت بیت کوین موقتی باشد. این به عنوان پرش گربه مرده یا یک تجمع متکی شناخته می شود. به عنوان مثال، یک ضرب المثل رایج وجود دارد که به سرمایه گذاری توصیه می شود از مبارزه با فدرال نگه داشتن جلوگیری کند. بحث این است که از آنجایی که بیت کوین در دوران پول آسان به شدت افزایش یافته است، زمانی که انقباضات شروع شود، معکوس شدن اتفاق خواهد افتاد.

پیش بینی قیمت بیت کوین

افزایش قیمت بیت کوین به بالای 40 هزار دلار|  لزوم باز کردن کوتاه مدت

نمودار چهار ساعت نشان می دهد که قیمت بیت کوین در این هفته پیشرفتی قوی داشته است. در طول مسیر، این آرزو کمی بالاتر از سمت بالای کانال نزولی است که با رنگ مشکی نشان داده شده است حرکت کرده است.

قیمت همچنین اندکی بالاتر از میانگین متحرک ۲۵ روزه و ۵۰ روزه در حرکت بوده است، در حالی که شاخص قدرت نسبی (RSI) به سطح بیش از خرید نزدیک می شود.

بنابراین، این احتمال وجود دارد که بیت کوین برای مدتی به افزایش خود ادامه دهد و حمایت را مجدداً در 42000 دلار آزمایش کند. سپس پشتیبانی مهم را با قیمت 38000 دلار آزمایش مجدد می کند.