افتتاح 50 درصد از مجموع 9 هزار کلاس درس در مهر ماه توسط خیرین مدارس کشوربه گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوزمحمدرضا جعفری، مدیرعامل جمعیت خیریه مدرسه سازان کشور در حاشیه افتتاح مدرسه خیریه ترحیم شهرستان ورامین در جمع خبرنگاران گفت: جمعیت خیریه مدرسه سازان کشور بازوان توانمند جامعه خیریه مدرسه سازان کشور است. کشور. در ساخت فضاهای آموزشی به دولت نیاز است که با ساخت مدارس فراوان، بخش مهمی از نیازهای کشور را تامین کرده است.

وی بیان کرد: جامعه خیرین مدرسه ساز کشور 50 درصد از مجموع 9 هزار کلاس درس افتتاح شده در مهرماه امسال را ساخته است که به تدریج در اختیار آموزش و پرورش قرار می گیرد.

مدیرعامل جمعیت خیرین مدرسه ساز کشور گفت: تعهد سالانه جامعه خیرین مدرسه ساز کشور 32 هزار میلیارد ریال است و تمام تعهدات انجام می شود به طوری که نیاز کشور به فضاهای آموزشی در مناطق مختلف برآورده شد. ملاقات کرد و مشکلات اساسی این بخش حل شد. .

جعفری بیان کرد: امروز علاوه بر مدرسه سازی، نیاز کشور به مدارس امدادی نیز وجود دارد، زیرا اگر مدرسه ای ساخته شود اما تجهیزات و معلمان مناسبی نداشته باشد، نمی تواند نتیجه خوبی به همراه داشته باشد، از این رو برای جذب خیرین تلاش می شود. میدراش ساز، از داوطلبان میدراش یار نیز برای رفع نیاز آموزش و پرورش استفاده شود.

وی از برگزاری گردهمایی بزرگ داوطلبان مدرسه سال در روز پنجشنبه هفته آینده خبر داد.

مدیر عامل جامعه خیرین مدرسه ساز مدینه منوره با اشاره به مشکلات کمبود فضاهای آموزشی در شهرستان های استان تهران گفت: شهرستان های استان تهران با کمبود فضاهای آموزشی مواجه هستند و به دلیل استقبال از مشکلات عدیده ای رنج می برند. به مهاجران و پذیرای تعداد زیادی از اتباع و مهاجران افغانستانی است، از این رو تلاش می شود تا با ترغیب و مشارکت خیرین مدرسه ساز مشکل این مناطق از استان تهران حل شود.

انتهای پیام/