اعضای باند یک شرکت هرمی در محوطه دانشگاه دستگیر شدندبه گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، سردار کیومرث عزیزی گفت: ماموران کلانتری 14 طبقه یازدهم پردیس با دریافت اطلاعات و مراجعه شخصی مبنی بر تبلیغات گسترده یک شرکت هرمی در طبقه یازدهم پردیس که در محوطه دانشگاه فعالیت می کند. حوزه بازاریابی شبکه ای غیرمجاز.

وی افزود: ماموران با شناسایی محل دقیق شرکت هرمی در شهرستان پردیس (فاز 11) و پس از تشکیل تیم عملیاتی و هماهنگی قضایی وارد مخفیگاه شده و 12 نفر از اعضای باند شرکت هرمی را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند. کلانتری برای تحقیق

فرمانده انتظامی استان تهران خاطرنشان کرد: ماموران پلیس در بازرسی از محل موفق به کشف بسته های آموزشی، کیس، مانیتور، دفترچه و دفترچه آموزشی در خصوص فعالیت اعضای باندهای شرکت هرمی شدند.

سردار عزیزی گفت: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیسی به جرم خود اعتراف کردند و در ادامه اعتراف کردند که به منظور جذب اعضا و اعتمادسازی، کار خود را قانونی کرده اند که توسط پلیس شناسایی و پس از تشکیل پرونده، قانونی به عمل آمد. مراحل، به مراجع قضایی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی استان تهران در پایان گفت: شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک می توانند با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس بگیرند.

انتهای پیام/*