اعتراض شدید مدیرعامل پرسپولیس به تصمیم کمیته انضباطیبر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانرضا درویش در خصوص اعتراض باشگاه پرسپولیس به تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص بازی با تراکتورسازی، گفت: آن را از تلویزیون دیده اند. چطور سه هفته تاخیر دارند رای می دهند و دوم اینکه ما که آنجا طرفدار نداشتیم به ما رای می دهیم. چرا باید هواداران ما در خانه محروم شوند؟ برای همدردی با هواداران تراکتور؟ مگر اینکه چنین اتفاقی بیفتد.

وی افزود: یک سال پیش هم چنین اتفاقی افتاد و در دیدار با سپاهان شیشه اتوبوس ما را شکستند و پرسپولیس از یک بازی خانگی گرفته شد. فکر می کنم در این رویه موفق به نظر نمی رسیم و برای اینکه هواداران خود را از حق خود محروم نکنیم، با مدارکی که داریم پرونده را به فیفا خواهیم برد.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد درخواست تجدیدنظر و سپس رسیدن به فیفا گفت: آنچه مشخص است این است که آرای دو نهاد تفاوت چندانی با هم ندارند.

درویش درباره قرارداد یحیی گل محمدی و بازیکنان جدید گفت: او با تیم قرارداد دارد و ادامه همکاری اجتناب ناپذیر است اما در مورد بازیکنان قرار است با یکی دو نفر مذاکره کنیم و فینال اعلام شود. .، آن را به هواداران اعلام می کنیم.

منبع: خبر ورزشی

انتهای پیام/