اسموتی افزایش کننده ذهن – بهترین برای خوب میان وعده متعادل بعد به همین دلیل دانشگاه


این اسموتی افزایش‌کننده ذهن دارای موادی است کدام ممکن است می‌تواند به کودک‌ها پشتیبانی تدریجی بعد به همین دلیل در برهه ای {طولانی} در دانشگاه بازهم دوباره نشاط بگیرند. باشد که می تواند یک باشد میان وعده سرراست بعد به همین دلیل دانشگاه است کدام ممکن است به سادگی در داخل خوب وعده اضافه شده سبزیجات و میوه ها بسته نرم افزاری بندی می تواند باشد.لطفاً آگاه باشید کدام ممکن است ما پیوندهای تکیه کن را {در این} پست قرار می دهیم، به این یعنی کدام ممکن است اگر روی پیوندی فشار کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل آن قرار است {پیوند} {خرید} کنید، ممکن است به طور اضافی غرامت کوچکی خریداری شده کنیم.

میان وعده های استفاده شده بعد به همین دلیل دانشگاه

کودک‌های من می روم به همین دلیل دانشگاه برای مقابله با می‌آیند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنار هم قرار دادن هستند تا چیزی کدام ممکن است به دستشان می‌رسد بخورند. من می روم سعی می‌کنم میان‌وعده‌های متعادلی را الهام بخش کنم کدام ممکن است ممکن است را تا زمان غذا سیر نگه دارد. این امر به طور قابل توجهی در داخل روزهایی کدام ممکن است اعمال ورزشی دارند یا بعد به همین دلیل دانشگاه ورزش می کنند قابل اعتماد است.درست مثل فرمولی کدام ممکن است من می روم {در این} به اشتراک گذاشتم اسنک های رژیمی مدیترانه ای به زودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرکننده پس به همین دلیل این، راه اندازی خوب میان وعده متعادل به معنای ترکیبی مقداری پروتئین + چربی ها های مفید + فیبر است. ممکن است حتی {راهی} خارق العاده برای خریداری شده خوب وعده اضافه شده میوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید/یا {سبزیجات} است.

داروها افزایش کننده ذهن

والدین دائماً در حال افزایش، پیشرفت هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به غذاهایی خواستن دارند کدام ممکن است به همین دلیل این پیشرفت حمایت تدریجی. این اسموتی تشکیل قبلی ماده کلیدی است کدام ممکن است کمک خواهد کرد که شما پیشرفت، کار کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشرفت ذهن در مسیر درست مناسب طراحی شدند. خارق العاده بعد به همین دلیل در برهه ای {طولانی} آموزش داده شود در دانشگاه!

ماست یونانیماست یونانی خامه ای تخصصی ایجاد می کند این میان وعده بعد به همین دلیل دانشگاه استفاده بیشتر از می تواند باشد، 9 تنها واقعی بافتی خارق العاده برای اسموتی راه اندازی می تدریجی، کاملا چربی ها آن قرار است برای سلامت ذهن لازم است. ذهن انسان 60 شانس چربی ها دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم عصبی ما برای کار کردن {صحیح} به همین دلیل چربی ها استفاده می کند از.

{امتیاز} اضافه شده – ماست یونانی ممکن است حتی {مقدار} خوبی پروتئین را لوازم کدام ممکن است برای ایجاد احساس، سلول را انتخاب کنید و انتخاب کنید عضله لازم است.

امگا 3 (توسط بذر کتان)

اسیدهای چرب امگا 3 برای پیشرفت شناختی، ذهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید توجه، به طور قابل توجهی در داخل کودکان، مهم هستند. ممکن است حتی تحقیقاتی با اشاره به عواقب امگا 3 را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقویت هدف اصلی در داخل جاری مشارکت در است. ALA فرم اسید چرب اجباری است تخصصی ایجاد می کند غذاهای طبیعی مشابه گردو، دانه های چیا، شاهدانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه کتان کشف شد می تواند باشد.

کتان در دسترس {در این} اسموتی {مقدار} کمی فقط امگا 3 را لوازم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است حتی کمی فقط سبک آجیلی به اسموتی می دهد (شدید کسل کننده).

آجیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه ها

من می روم قبلی عدد گردو به این اسموتی اضافه کردم کدام ممکن است در واقع می تواند خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خو را افزایش تدریجی. ممکن است حتی مقداری چربی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین مفید برای مرکز لوازم.

چیزهای بی اهمیت تا حد زیادی را همین جا ببینید – چرا ما با اشاره به گردو دلسرد هستیم

توت ها

توت ها 9 تنها واقعی سایه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک شگفت انگیز ای به این اسموتی می دهند، کاملا خوب نیروگاه خورده شدن ای هستند! زغال اخته در دسترس {در این} اسموتی سرشار به همین دلیل آنتی اکسیدان ها، فیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها مغذی افزایش کننده ذهن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به بازسازی آن قرار است به حداقل یک م componentلفه مهم پشتیبانی می تدریجی.

{سبزیجات}

کاسه برگ اسفناج

سبزی ها سرشار به همین دلیل ویتامین های غذایی، داروها معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنتی اکسیدان هایی هستند کدام ممکن است می توانند سلامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار کردن ذهن را تقویت بخشند.

وادار کردن والدین به مصرف کردن {سبزیجات} در واقع می تواند شدید دشوار است باشد یا نباشد. ما استفاده بیشتر از می کنیم به خاطر داشته باشیدخوب پودر نوشیدنی مغذی اساساً مبتنی بر داروها غذایی {واقعی} کدام ممکن است با موادی بازسازی شده است کدام ممکن است کار کردن ذهن را تقویت می بخشد. خوب وعده به همین دلیل به خاطر داشته باشید مشابه خوب وعده فشرده {سبزیجات} با برگ بی تجربه {تیره} است، به همین دلیل افزودنی مهمی به این اسموتی است.

اندازه گیری عادی Memore معمولاً 2 پیمانه است با این وجود برای جوانان معمولاً فقط یک قاشق در داخل {هر} اسموتی اضافه می کنم.

کد بازپرداخت – اگر همه به نفع از جمله هستید به خاطر داشته باشید در داخل ابزار هر روز شخصی، می توانید به همین دلیل کد بیشترین استفاده را ببرید متخصص_تغذیه_خانگی در داخل تسویه حساب برای بازپرداخت خارق العاده برای سفارش خواهید داشت.

افزایش کننده ذهن، اسموتی میان وعده بعد به همین دلیل دانشگاه

اسموتی میان وعده سالم بعد از مدرسه
اسموتی میان وعده بعد از مدرسه

اسموتی افزایش کننده ذهن – میان وعده خارق العاده بعد به همین دلیل دانشگاه

خوب میان وعده سرراست را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرام بعد به همین دلیل دانشگاه، این اسموتی تشکیل داروها {واقعی} است کدام ممکن است برای افزایش خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خو، کار کردن ذهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیلی چیزهای نه طراحی شده است.

خالق برین مک داول، RDN در داخل The Domestic Dietitian

 • 1
  فنجان
  100% آب پرتقال
 • 1/2
  فنجان
  ماست یونانی، آسان
 • 1/2
  موز منجمد
 • 1
  مسیر داخل
  به خاطر داشته باشید
  (به نظر {زیر} مراجعه کنید)
 • 1
  قاشق غذاخوری
  بذر کتان
 • 1/2
  فنجان
  توت های {یخ زده}
 • 2
  قاشق غذاخوری
  گردو

 1. همه شما داروها را درون مخلوط شده کن بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوره کنید تا یکدست شود. در داخل پارچ بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات خوبی داشته باشید.

Memore خوب پودر نوشیدنی مغذی هدف گذاری وعده های غذایی است کدام ممکن است تشکیل خوب وعده فشرده {سبزیجات} برگ بی تجربه {تیره} است.

برای بازپرداخت سفارش شخصی می توانید به همین دلیل کد The_Domestic_Dietitian بیشترین استفاده را ببرید به خاطر داشته باشید

(4 موارد رفتن به شده، در امروز 4 رفتن به)

فینال اصلاح: 22 آوریل 2022