استکبار جهانی به برکت انقلاب اسلامی در آستانه سقوط استحجت الاسلام سیدرضا اکرمی در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران وی با اشاره به سالگرد رحلت امام خمینی(ره) و برشمردن گستره جهانی انقلاب اسلامی با هدایت الهی و نبوی امام راحل، گفت: آغاز انقلاب اسلامی در واقع از سال 1341 یعنی 60 سال پیش آغاز شد. و 43 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی، امام خمینی 33 ساله است.


بیشتر بخوانید:

انقلاب اسلامی با اندیشه الهی امام راحل، بشر را از سردرگمی نجات داد


وی افزود: در یک دوره زمانی طولانی، چندین موضوع باید مورد توجه قرار گیرد. اولاً وقتی امام خمینی (ره) وارد صحنه شدند، ابتدا به اسلام محمدی اهمیت دادند و مدعی شدند که اسلام قادر است به همه نیازهای بشر برای هدایت و سعادت رسیدگی کند.

عضو جامعه روحانیت نظامی گفت: زمانی که انقلاب اسلامی پیروز شد، ایده از تئوری به فکر و ایده آل به صحنه عمل و اجرا رسید و امام خمینی (ره) 10 سال مسئولیت اجرای اسلام را بر عهده داشتند.

اکرمی گفت: در طول پیروزی طولانی انقلاب اسلامی، علاقه به فراگیری اسلام یعنی قرآن، نه البلاغ، حدیث اهل مبادله (ع) و اثرگذاری امام راحل که موفق بود. در نابودی نظام شاهنشاهی و استقرار جمهوری اسلامی توجه جهانیان را به خود جلب کرد.

وی بیان کرد: مردمی علاقه مند، دلسوز، دلسوز، آگاه، آگاه، فهیم و متفکر شیفته انقلاب امام خمینی(ره) شده اند و هر روز بر جمعیت عاشقان انقلاب اسلامی افزوده می شود.

این یکی از اعضای جامعه روحانیت مبارز است با بیان اینکه رژیم آمریکا و رژیم صهیونیستی به برکت انقلاب اسلامی در حال فروپاشی هستند، وی تاکید کرد: استکبار جهانی هم اکنون در آستانه سقوط است و توجه به اسلام و انقلاب اسلامی است.قرآن و آل البیت (ع) بیش از گذشته افزایش یافته و قطعاً فشار مخالفان و دشمنان اسلام بیشتر شده است.

اکرمی اعلام می کند: اسلام محمدی یک فرد را واقعی و طبیعی دانسته است، جاذبه انقلاب اسلامی روز به روز بیشتر می شود، امیدوارم روزی حکومت عدل امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف ایجاد شود و جهانی شود. پر از عدالت خواهد بود

وی در بخشی دیگر از گفت و گو با خبرنگار تهران نیوز، با اشاره به نقش و جایگاه امام خمینی (ره) در ایران و جهان امروز، خاطرنشان کرد: ایشان در کنار امام خمینی (ره) در اجرای ایده، اندیشه و آرمان اسلام ناکام هستند. عینی، عملی و واقع بینانه در گوشه ای از جهان.

یکی از اعضای جامعه روحانیت مبارز اعلام کرد: امام خمینی وی به مدت 10 سال موفق به رهبری انقلاب اسلامی شد و پس از رحلت امام خمینی (ره) این اداره به بهترین مسیر توسط جانشین امام راحل، امام خامنه ای (مدظله العالی) ادامه می دهد.

اکرمی در ادامه تصریح کرد: بنابراین اگر واقعاً شحیفه امام را از ابتدا تا انتها بیاموزیم، متوجه می‌شویم که ذهن امام روشن و دارای تفکر عقلانی بوده است.، عاطفی، علمی و اخلاقی بود و امام راحل راه را باز کردند.

وی گفت: با پیروی از راه امام خمینی (ره) و رهنمودهای حضرت امام (ره) می توان به اهداف انقلاب اسلامی و اسلام دست یافت.

انتهای پیام/*