استقلال در فصل نقل و انتقالات به حریفان باخترضا هستاده در گفتگو با خبرنگار ورزشی شبکه خبری تهران نیوز وی با اشاره به اینکه استقلال در فصل نقل و انتقالات انتظارات را برآورده نکرد، گفت: سردار آجورلو که سابقه تعطیلی تیم های قدرتمند را دارد بعید است در فصل نقل و انتقالات چنین کم کاری نشان دهد و هواداران را اخراج کند.


بیشتر بخوانید:

ساپینتو نباید بیاید و به هواداران استقلال قول قهرمانی بدهد


وی افزود: در حالی که تیم رقیب با جذب ستاره لیگ برتر به نوعی ناکامی خود را در قهرمانی در لیگ بسته است، استقلال به عنوان تیم قهرمان نه تنها قطعه معروفی را به ترکیب خود اضافه کرده، بلکه هنوز تیم کاملی از خود نشان نداده است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران شهباززاده و میرزایی را بهترین جذب ها دانست و ادامه داد: بدیهی است استقلال باید فرم فصل قبل تیم را حفظ کند و در ادامه در پست های مختلف بازیکن جذب کند.

حسن زاده درباره احتمال رفتن یاماگا و حسن زاده نیز گفت: دو بازیکن تعادل تیم هستند و سردار آجورلو نباید اجازه خروج بازیکنان را بدهد و در صورت عدم موفقیت باید بازیکنان جایگزین و کلیدی را جذب کند در غیر این صورت کادر فنی. نمی تواند حکم را اعمال کند

وی در پاسخ به این سوال که آیا ساپینتو به عنوان سرمربی می تواند جایگزین مناسبی برای مجیدی باشد؟ خاطرنشان شد: رزومه ساپینتو نشان می دهد که او در نتیجه گیری ناموفق بوده، اما سرمربی تیم های مطرحی بوده و تجربه می تواند برای استقلال مفید باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران درباره احتمال اضافه شدن خسرو حیدری به کادر فنی استقلال بیان کرد: حیدری کاپیتان استقلال بود و در کسوت مربی می تواند موفقیت های دوران بازیگری خود را تکرار کند به شرط اینکه یاد بگیرد. از Sapinto است و در آینده از آن استفاده خواهد کرد

حسن زاده گفت: بازیکنان ایرانی حتی پس از بازنشستگی نشان داده اند که استعداد مربیگری دارند و مجیدی، نکونام، گل محمدی، خطیبی و ….

انتهای پیام/*