استقلال با این ستاره در نزدیکی پرسپولیس قرار خواهد گرفت


بر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانرقابت داغ استقلال و پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات آغاز شده است و سرخپوشان با 7 خرید تاکنون در وضعیت بهتری نسبت به رقبای خود قرار دارند. تا تمدید مهدی تورات، بازگشت سروش رفیعی و خرید سید صادقی، آقای پسگل از فصل گذشته لیگ، طراوت خاصی به روند بازی های سفید ببخشد.

از طرفی هفته گذشته ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی جدید استقلال به هواداران این تیم معرفی و قرارداد خود را امضا کرد. بنابراین طی چند روز آینده شاهد سفرهای زیادی به باشگاه استقلال برای ثبت قرارداد جدید و تمدید بازیکنان خواهیم بود.

از این رو یکی از بازیکنانی که با باشگاه استقلال به توافق اولیه رسیده است، محسن آذرباد، هافبک فصل گذشته رفسنجان است. البته گفته می شود این بازیکن از تیم سپاهان هم پیشنهاد دارد. به این ترتیب آذرآباد می تواند سومین خرید استقلال بعد از سجاد شهباززاده و حامدی فر باشد. از سوی دیگر باشگاه استقلال مخالف جدایی مهدی مهدی پور است و قرار است او در روزهای آینده برای تمدید قرارداد با مدیران استقلال پای میز مذاکره بنشیند. در این شرایط است که مهدی پور پیشنهاد خوبی از لیگ ستارگان قطر دریافت کرده است اما بعید است او از جمع آبی ها جدا شود.

..

به این ترتیب نکته قابل توجه حضور احتمالی 6 پاسور برتر فصل گذشته لیگ برتر ایران در ترکیب دو تیم خواهد بود. مهدی ترابی، سروش رفیعی و سعید صادقی از پرسپولیس و محسن آذرباد، مهدی مهدی پور و سجاد شهباززاده از استقلال در این لیست حضور دارند. ضمناً گفتنی است از شش پاسور برتر لیگ در چهار فصل اخیر، پرسپولیس پنج نماینده دارد که در نوع خود بسیار جالب توجه است. گفتنی است مهدی ترابی، سعید صادقی، امید عالیشاه، دانیال اسماعیلی فر، مهدی قائدی و سروش رفیعی از بهترین های این لیست هستند.

انتهای پیام/