استقبال مردم ایران‌ خودرو از تحویل حضوریبه گزارش بازار به از ایران خودرو، حمیدرضا چرمچی مدیر تحویل و لجستیک‌خودرو با اعلام میزان روزانه 400 دستگاه خودرو به حضور در تمامی سایت‌های تولیدی ایران‌خودرو، تصریح کرد: با توجه به برخی از خودروهای مبنی بر دریافت سریع خودروهای ایران و صرفه جوئی در زمان حمل و پلاک، نسبت به انتخاب این روش تحویل اقدام می‌شود.

حمیدرضا چرمچی با بیان این‌که پس از صدور سند خودرو، پیامک انتخاب گزینه تحویل حضوری برای مشتریان ارسال می‌شود، بررسی می‌شود: ظرفیت ظرف مدت ۱۲ ساعت باید نسبت به انتخاب این گزینه تا برنامه‌ریزی لازم برای تحویل حضوری انجام شود.

وی با اشاره به افزایش درآمد از دریافت حضور خودروها، گفت: در هفت ماهه امسال این روش به میزان ۱۰۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

چرمچی در عین حال بیان کرد: در مهرماه امسال نسبت به مهر سال گذشته افزایش ۱۶۶ درصدی در این حوزه را شاهد بوده ایم.

مدیر تحویل و لجستیک ایران‌خودرو افزود: تحویل حضوری در سطح کشور و در سایت‌های استانی ایران‌خودرو افزایش چشم‌گیری به‌گونه‌ای است که در پایان مهر امسال، ۱۴ هزار و ۱۱۸ مشتری از این روش استقبال و استفاده کرده‌اند.

وی با اشاره به برنامه این شرکت برای افزایش انتقال حضور خودرو به میزان ۳۰ درصد از تحویل روزانه گفت: تحویل حضوری در سایت مرکزی ایران خودرو در تهران در روزهای تعطیل نیز فعال است.

چرمچی از افزایش 37 درصدی تحویل خودرو به مبلغ تحویل خودرو از ابتدای امسال تا پایان مهرماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: از ابتدای امسال 328 هزار و 694 دستگاه خودرو تحویل داده شده است.