استعفای نویدکی پذیرفته شدبر اساس گزارش ها شبکه خبری تهران، محرم نویدکیا در پی پایان فصل جاری این بار با موافقت این باشگاه از باشگاه سپاهان استعفا داد.

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اعلام کرد که محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه در تماس با مدیریت باشگاه و ابراز مشکلات و نگرانی های شخصی مبنی بر عدم امکان کمک به تیم فوتبال و نگرانی هواداران، صراحتاً انصراف خود را اعلام کرد. همکاری در سال سوم قرارداد.

در همین رابطه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اطلاعیه ای صادر کرد. متن اطلاعیه باشگاه به شرح زیر است:

همانطور که هواداران پرشور، ارزشمند و فهیم قلب طلایی و مردم خونگرم اصفهان شاهد و مشاهده کردند، حفظ ثبات و آرامش در عرصه ورزش به ویژه فوتبال اصفهان همواره از اولویت های اجرایی باشگاه بوده است. سپاهان از این سرمایه های ارزشمند حمایت کرده است.

در این راستا انعقاد قرارداد سه ساله و شروع همکاری با آقای محرم نویدکیا در دستور کار قرار گرفت و به گفته اهالی خوش تیپ فوتبال حمایت کادرفنی باشگاه برای کسب نتایج بلندمدت و مطلوب حاصل شده است. به نام اسپهان

از اول، برنامه ریزی برای فصل بعد در چند ماه اخیر در دستور کار قرار گرفته است. تحت این عنوان جلسات متعددی برگزار شد و نتیجه جلسات به طور مستمر پیگیری شد. اما آقای محرم نویدکیا طی تماسی که با مدیریت باشگاه داشت و با اعلام مشکلات شخصی و نگرانی از عدم امکان کمک به تیم فوتبال و نگرانی هواداران، صراحتاً از ادامه همکاری در سال سوم قرارداد خبر داد. . .

سپاهان با توجه به اینکه تمامی سپهنی ها به حسن نیت دلسوزانه آقای نویدکیا اعتقاد دارند، ضمن تشکر از زحمات طلایی وفادار طلایی امروز و دیروز، سپاهان به درخواست فولاد وحشی احترام گذاشته و اعلام می دارد که حتی در صورت تعلیق قرارداد، قرارداد به حالت تعلیق در خواهد آمد. . او افتخار خود را فراموش نمی کند و با ادامه فراز و نشیب های آینده بر همکاری فنی و برابری خود تاکید می کند.

گفتنی است برنامه ریزی برای انتخاب و معرفی گزینه های مربیگری سپاهان به سرعت انجام و در زمان مناسب به اطلاع همگان خواهد رسید.

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان

انتهای پیام/