از مقاومت و کشف حجاب تا بی صداقتی و هیاهو/ متهم: الان پشیمانم!


گزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزوی 27 سال سن دارد و به جرم شرکت در اغتشاشات دستگیر شده است.

عصبانیت او به حدی بود که در وسط خیابان روسری و کتش را درآورد و با جان و دل شعار می داد. اینها عبارات ساختارشکن هستند.

از مقاومت و کشف حجاب تا بی صداقتی و هیاهو/ متهم: الان پشیمانم!

وی اکنون نیز به جرم ناشناس، افشای حجاب، شعار دادن و تحریک مردم به اغتشاش توسط تعدادی از ماموران اطلاعاتی پلیس دستگیر شده است و بارها می گوید که تحت تاثیر رسانه های مخالف، بی بی سی و بین المللی قرار گرفته است. به مصیا علی. . نژاد.

او جنایت خود را پذیرفت و از وقایع آن شب در مقر پلیس گفت.

از مقاومت و کشف حجاب تا بی صداقتی و هیاهو/ متهم: الان پشیمانم!

* چند سالته و چرا دستگیر شدی؟

من 27 سالمه و به دلیل شرکت در اغتشاشات دستگیر شدم… به میدان تقریش که خیابان ولیعسر اشغال شده بود رفتم. من هم کشف حجاب کردم و پیاده شدم و فریاد زدم.

* چرا این کار را کردی؟

تحت تاثیر فضای مجازی و فضا قرار گرفتم. سخنان بی‌بی‌سی، اینترنشنال و مسیا علی‌جاد؛ من از سخنان آنها به این باور رسیدم که گفتند شما وجود ندارید. عدم غیرت؛ تو سکوت کردی و تسلیم این ذلت شدی، من هم متاثر شدم و رفتم!

* پخش فیلم ها چگونه است؟

افرادی که آنجا بودند از من فیلم گرفتند. وقتی برگشتم یک موتور سوار فیلم را به من داد اما خودم فیلم را بازی نکردم.

* چه کسی شما را به چالش کشید؟

توسط خودم؛ تحت تأثیر قرار گرفتم و فرار کردم. حرف آنها باعث شد که حجاب را کشف کنم، کتم را در بیاورم. روسری ام را برداشتم؛ حالا از کاری که کردم پشیمانم، واقعا پشیمانم.

* سابقه بازداشت دارید؟

نه، این اولین بار است.

* به کسانی که کارهایی مثل شما انجام می دهند چه دارید؟

مثل من نباشید ما در کشور امنیت داریم. از دیگران می خواهم کاری را که من انجام دادم انجام ندهند.

* آیا می دانید با این کارهایی که کردید تشویق شدند که حجاب را از سر زنان بردارند و به آنها آسیب برسانند.مالیات عمومی و خصوصی ملت؟

متاسفانه بله؛ من تحت تأثیر قرار گرفتم و پیشنهاد من به دیگران این است که آنها مانند من تحت تأثیر قرار نگیرند. من اکنون شخصاً از کاری که کردم پشیمان هستم. حالا اگر به گذشته برگردم، هرگز به خیابان نمی روم.

از مقاومت و کشف حجاب تا بی صداقتی و هیاهو/ متهم: الان پشیمانم!

* در صحبت‌هایتان گفتید تحت تأثیر فضای مجازی هستید، مردم می‌گویند نسوخته‌اید. شما در معرض این تحقیر هستید. میخوام ببینم این چه جور تحقیر بود؟

حقارت؛ معلوم است که منظورشان تشویق بود، اما حجاب اجباری و روسری و اینها بود. باز هم می گویم آن موقع تحت تاثیر قرار گرفتم، حالا می دانم حجاب من برای امنیت خودمان است… از جوانان و هم سن و سال ها می خواهم به خیابان نیایند و این کارها را نکنند و نکنند. تحت تاثیر قرار گرفتن چون کسانی که ما را اذیت می کنند حاضر نیستند حتی یک لحظه ما را همراهی کنند.

منبع: فارس

انتهای پیام/