از سپاهان هم به عنوان استقلالی پیشنهاد داشتم اما …بر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانمهدی پاشازاده در مورد ارقام ذکر شده در انعقاد قرارداد باشگاه ها با بازیکنان در بازار نقل و انتقالات و همچنین سایر مسائل مربوط به باشگاه استقلال گفت وگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید:

* این مسائل ناشی از ضعف فوتبال ماست. با وجود باندبازی و جنایتی که در لیگ دسته اول و دوم رخ می دهد، به برخی تیم ها تیم داده می شود. در لیگ برتر هم این اتفاق می افتد و به یک نفر تیم می دهند که در حد سرمربی و حتی کمک های اولیه نیست. اینها باعث شده ما نتوانیم بازیکن بسازیم. در 10، 15 سال گذشته دیدیم که در فوتبال پایه چه اتفاقی افتاده و در لیگ یک و دو چه اتفاقی افتاده است. تعادل در فوتبال ایران به هم خورده و در لیگ برتر اثر گذاشته است.

* با دادن ارقامی مانند 20.30 میلیارد به بازیکنان موافق یا مخالفم. به همین دلیل قبول دارم که 20 میلیارد تومان از نظر ارزش پولی با دو میلیارد تومان 4 سال پیش برابری می کند. با این تورم 2 میلیارد تومان نسبت به 4 سال قبل به 20 میلیارد تومان رسید. با آن مبلغ می توانستید با 4 سال قبل یک آپارتمان بخرید اما الان برای خرید همان آپارتمان به 20 میلیارد تومان نیاز دارید. من مخالفم چون برخی از بازیکنان ارزش این رقم را ندارند. منظورم شخص خاصی نیست و اصلاً منظورم است.

* در مورد کنایه مهدی مهدی پور مبنی بر جدایی محمد دانشگر در شبکه های مجازی باید بگویم که ماجرا یا پست بازیکنان مربوط به خودش است و هر کدام خودشان تصمیم می گیرند. من زمانی که در ایران بازی می کردم برای استقلال بازی می کردم، در حالی که سپاهان و ذوب آهن هزینه های زیادی پرداخت کردند، اما نمی توانستم قبول کنم در هیچ تیمی غیر از استقلال بازی کنم. وقتی از اروپا به ایران برگشتم هنوز 4.5 تیم پیشنهادات خوبی دادند اما هر کاری می کردم با پوشیدن پیراهنی غیر از استقلال به خودم نمی رسیدم. این طرز فکر من بوده است، اما دلیلی برای انتقاد از محمد دانشگر وجود ندارد، زیرا فوتبال یک حرفه است.

* مردم با من خوب هستند و می گویند یکی از بهترین مدافعان تاریخ ایران و استقلال بوده ام، اما واقعا نمی دانم چقدر ارزش داشتم. هیچ وقت برای استقلال قیمت تعیین نکردم و با لباس سفید قراردادم. زمانی که من قرارداد سرخپوشان بستم و بیرون آمدم می توانید این موضوع را از کاظم اولیایی و علی فتح الله زاده بپرسید.

* در فصل جدیدی هستیم و بهتر است هواداران برابر باشند و باشگاه بهترین عملکرد را نسبت به سال گذشته داشته باشد. همه علاقه مند به باشگاه هستند و می خواهند بهترین کار خود را انجام دهند.

* در مورد موضوع حضورم در کادرفنی استقلال وقتی پیشنهادی ارائه شود صحبتی نمی کنم.

منبع: خبر ورزشی

انتهای پیام/