از دست رفتن ۱.۲۶ میلیون دلار دارای رمزارزی اینورس فایننس در پی حمله هکرهابازار تنها دو ماه پس از حمله هکرها به پلتفرم سپرده گذاری اینورس فایننس (فاینانس معکوس) که منجر به ضرر ۱۵.۶ میلیون دلاری این شرکت شد، اکنون بار دیگر هکرها موفق به سرقت ۱.۲۶ میلیون دلار دیگر به شکل بیت کوین و تتر از این پلتفرم شدند.

این پلتفرم که بر روی شبکه اتریوم مستقر بوده و کارویژه اصلی آن، ارائه خدمات و رمز ارزی به مشتریان خود اعلام شده است، اعلام کرده است که حمله به سایبری اخیراً هکرها نیز از طریق توکن ها. LP ویژه سپرده گذاری و ثبت درخواست وام فلش بر روی این پلتفرم انجام شده و موفق به برداشت وام بیش از سرمایه گذاری انجام شده در پلتفرم، دریافت می شود.

لازم به ذکر است که در اکثر پلتفرم های وام دهی رمزارزی، درخواستان وام باید دست کم مبلغی به اندازه و میزان استفاده از خود سپرده گذاری کرده و سپس نسبت به وام خود اقدام کند. موضوعی که ظاهرا هکرهای انورس فایننس با استفاده از باگ های موجود در این پلتفرم از استفاده از آن و ظاهرا مبلغی است که آن را به همان اندازه که این پلتفرم برداشت کرده است.

با اینحال، این موضوع با بیانیه ای و رسمی تایید این موضوع، اعلام کرده است که هیچ گونه آسیبی وارد نشده و امکان برداشتن این موضوع وجود دارد.

گفته می شود در حمله سایبری دو ماه گذشته به اینورس فایننس نیز هکرها از همین شیوه برای فرار از 15 میلیون دلار رمزارز از این پلتفرم استفاده کرده و با این حال، ظاهرا مشکل این یاگ نرم افزاری همچنان به قوت خود باقی مانده و مرتفع نشده است. .