ارسال ۲ هزار لنج سفاری استان بوشهر برای تامین کالاهای اساسی| مشکل تامین روغن حل شداحمد محمدی‌زاده در حاشیه نشست با مدیران استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار بازار اظهار داشت: مردم استان بوشهر مردمانی نجیب و اصیل هستند و همیشه در حمایت از نظام اسلامی پیشگام بوده‌اند و در طرح اقتصادی نیز مشارکت می‌کنند.

وی افزود: از زمان اعلام دولت مبنی بر اجرای طرح مردمی کردن یارانه‌ها، مدیران مرتبط را الزامی می‌دانند که به توضیحات مردم نیاز دارند و چند و چون موضوع را تبیین کنند که بخوبی انجام شود.

استاندارد بوشهر خاطر نشان کرد: در استفاده از مشکلات روغن در روزهای اخیر که ناشی از کاهش در کشتی‌های وارداتی بود و اکنون مشکل رفع شده است.

محمدی‌زاده با انتقاد از احتکار کالاهای اساسی توسط برخی کارخانجات مشخص کرد: برخی از کارخانه‌ها، روغن‌ها را نگه می‌دارد تا شاهد گران شدن این‌ها باشند و سپس روانه بازار شوند و در تامین روغن، مشکلی نداریم.

وی از اعزام ۲ هزار لنج سفاری استان بوشهر برای تامین کالاهای اساسی مردم خبر داد و گفت: ۲ هزار لنج سفری آماده اعزام به منطقه خلیج فارس هستند که تا اعزام شوند و سه ماه آینده تمام ل‌ها اعزام شوند.

استاندارد بوشهر اضافه کرد: از اصناف و بازاریان استان انتظار داریم در این روزها در تامین کالاهای اساسی مردم همکاری را داشته باشند تا مردم دچار مشکل نشوند.