ارائه همزمان اینماد و درگاه پرداخت اینترنتی توسط شرکت سداد از طریق پنجره واحد تجارت الکترونیکیبه گزارش بازار به نقل از روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، این شرکت به‌منظور ایجاد تخت‌های لازم برای دریافت همزمان اینماد و درگاه‌پرداخت با مرکز توسعه‌تجارت‌الکترونیکی در ماه‌های گذشته همکاری داشته است. بدین‌ترتیب سداد راه‌گشای سایر شرکت‌های پرداخت الکترونیکی و پرداخت یار تا پس از انجام تحقیقات فنی، اکنون وب‌سرویس اینماد و پنجره واحد الکترونیکی خدماتی را ارائه می‌دهد که با سرعت بیشتر و مراحل کوتاه‌تر انجام شود.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی طی یک فراخوان از تمامی شرکت‌های پرداخت‌یار و پرداخت دعوت شده به وب‌سرویس اینماد و پنجره واحد تجارت‌الکترونیکی متصل می‌شوند. در این صورت کسب‌وکارها می‌توانند هم‌زمان با ثبت درخواست این امر اقدام به دریافت درگاه پرداخت کنند. با توجه به هماهنگی‌های انجام شده در میان شاپرک و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با ثبت درخواست اینماد، نیاز به دریافت اطلاعات به صورت مستقیم درگاه پرداخت اینترنتی نیز وجود دارد.

این پس‌ازآن ارائه می‌شود که شرکت سداد بااهدف ایفای خود را در بهینه‌ها و فرآیندهای تسریع امکان‌پذیر می‌کند که بر اساس خصوصیات خصوصی خود با نهادهای متولی، از چندی پیش در یک همکاری نزدیک با مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به پیاده‌سازی و تست وب‌سرویس اینماد و پنجره واحد. تجارت الکترونیکی کرد. سداد همیشه می‌کوشد با پیشگامی برای ایجاد چنین خدماتی برای ارتقای سطح کیفی خدمات الکترونیکی در کشور کمک کند.

با ارائه این خدمات اینترنتی، خرید اینترنتی درگاه می‌تواند به‌محض انتخاب شرکت خدمات پرداخت یا پرداخت یار مورد نظر از فهرست شرکت‌های متصل به پنجره واحد، ضمن ارسال اطلاعات احراز هویت، محل، ثابت و همراه، ایمیل، نشان، نوع فعالیت، کدرهگیری مالیات و غیره بدون نیاز به ورود مجدد اطلاعات، امکان ثبت درخواست درگاه اینترنتی را داشته باشید.