ادامه حرکت بیت کوین کَش در روند نزولی| آیا امیدی به تغییر روند وجود دارد؟


به گزارش بازار، پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین کَش همچنان نزولی بوده است و به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال همچنان قدرت کافی برای جهش و خروج از ساختار نزولی خود را ندارد. قیمت توکن BCH در یک روند نزولی ثابت و هر هفته به پایین ترین حد خود می رسد.

در حالی که بسیاری از آلتکوین ها طی های گذشته حمایت کوتاه مدت پیدا کرده اند، بیت کوین هفته همچنان در تلاش است تا بیش از صد دلار باقی بماند. با این وجود، در زمان نگارش این گزارش، قیمت دلار در 103.25 دلار است که هنوز 87 درصد از بالاترین قیمت سال گذشته یعنی 785 دلار، پایین تر است.

اکثر آلتکوین ها در این هفته، پس از انتشار آمار قیمت مصرف کننده در آمریکا، با کاهش قیمت باعث شدند. با کاهش قیمت بیت کوین به زیر 2000 دلار، بازار کریپتو به بالاترین تورم چهار دهه اخیر واکنش نشان داد.

با تشدید فشار فروش در بازار کریپتو، قیمت بیت کوین نیز به ۹۵.۱۵ دلار رسید. با این وجود، قیمت ها در حال حاضر در حال بهبود هستند و بیت کوین بار بیش از 000 دلار پول می شود.

پیش بینی قیمت بیت کوین کَش

ادامه حرکت بیت کوین کَش در روند نزولی|  آیا امیدی به تغییر روند وجود دارد؟

تحلیل فنی نمودار قیمت بیت کوین نشان می دهد که قیمت این رمز در یک الگوی گُوِه نزولی قرار دارد. چنین الگوهایی تنها در صورت شکست های تایید شده روند قیمت، معمولا صعودی هستند.

بنابراین، اگر قیمت بیت کوین از این الگو خارج شود، قیمت آن می تواند خیلی زود به ۲۰۹ دلار برسد.

این سطح با سطح اصلاح فیبوناچی ۰.۳۸۲، جایی که نقطه اوج آوریل ۲۰۲۲ را به نقطه کف ژوئن ۲۰۲۲ متصل می کند، همسو می شود. از سوی دیگر، اگر توکن BCH به ریزش خود ادامه دهد، انتظار می‌رود که قیمت پایین‌ترین کف ۷۳ دلاری خود را دوباره آزمایش کند. هر دو حالت این پیش بینی های قیمت بیت کوین به اقدام قیمت بیت کوین دارد.