احیای اعتماد آسیب دیده جوانان دستاورد دولت سیزدهم استعلیرضا احساندوست کارشناس سیاسی در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز وی با تحلیل عملکرد دولت سیزدهم در دوران حیات دولت گفت: همانطور که مقام معظم رهبری در مراسم تحلیف حجت الاسلام والمسلمین فرمودند، دولت سیزدهم در امور ملی، عمومی و مردمی بسیار موفق بود. اندیشه و عمل و به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی تحت پوشش جامعه است.


بیشتر بخوانید:

دولت سیزدهم معیشت مردم را به برجام گره نزد


وی افزود: جمهوری اسلامی پس از انقلاب اسلامی، منافع عمومی را بر منافع فردی ترجیح داده و مطالبات عمومی را سرلوحه اقدامات خود قرار داده است.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: در قرآن و در بسیاری از روایات بر لزوم توجه به مصالح عمومی و جمعی تاکید شده است و دولت سیزدهم تاکنون تلاش کرده مطالبات مردم را در اولویت قرار دهد.

احساندوست با تاکید بر اینکه سفر کوچک رئیس جمهور در دولت سیزدهم مورد پسند واقع شد، یادآور شد: حجت الاسلام رئیسی زندگی در میان مردم و گفتگوی صادقانه با مردم را امری گمشده دانست که مسئولان قبلی کمتر به آن توجه داشتند، بنابراین بیشترین تلاش را کرد. از همان زمان در میان مردم بود و مشکلات آنها را شنید.

وی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر دولت سیزدهم ادبیات و نظر کارشناسی کارشناسان را رد نکرد و در این راستا از نظرات کارشناسی برای حل مشکلات مردم استفاده شد و این امر موجب رضایت نسبی مردم شد.

این کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: دولت قبل کمترین توجه را به توانمندی های داخلی و نیروی انسانی داشت، در نتیجه دولت سیزدهم احساس بیهودگی کرد و از ابتدای شروع کار خود با تکیه بر نیروی انسانی قوی و نیروهای داخلی فوق العاده برای رسیدن به این هدف تلاش کرد. پیشرفت کشور از دو عامل

احساندوست تصریح کرد: شاید اعتماد برخی از جوانان به مسئولان کمرنگ شده و دولت سیزدهم سعی کرده با مردم صادق باشد و دوباره جوانان اعتماد از دست رفته را بازسازی کند و در این زمینه موفق بوده است.

انتهای پیام/*