احتمال ریزش سنگین دوج کوین در صورت بسته شدن کندل هفتگی قرمز


به گزارش بازار، با از رمق افتادن مجدد بازار ارزهای دیجیتال که در افزایش میزان امیدی از پایان زودهنگام جنگ روسیه و طی روزهای اخیر به وجود آمده، قیمت دوج کوین نیز مانند سایر ارزهای بازار در محدوده بسیار باریک و نوسان کم قرار گرفته است. که همین موضوع، خطر ریزش سنگین برای این آرزو را طی روزهای آتی افزایش خواهد داد.

با نگاهی به کندل های هفتگی بسته شده برای دوج کوین به این نتیجه می رسیم که بنده شمع ها و فاصله میان سقف و کف آنها همیشه در حال کوچکتر بوده اند که به معنای بی تحرکی قیمت در بازار است. این موضوع همچنین معناست که در حال حاضر، افزایش قیمت دوج کوین در بازار نه یک حرکتی است، بلکه تنها تله گاوی است که بالافاصله با محو آن از بازار است، شاهد ریزشی دردناک و خطر احتمالی بیشتر برای رسمایه گذراندن تصور بود.

احتمال ریزش سنگین دوج کوین در صورت بسته شدن کندل هفتگی قرمز

در حقیقت، دوج کوین بازی خطرناکی را با انجام داد و چند شکست قیمت این ارز طی چند هفته گذشته این توهم کاذب را ایجاد می‌کند که حرکتی قوی تر در راه است. اما حقیقت امر، چیزی برعکس این موضع بوده و از سقف و کف کندل های هفتگی به خوبی این موضوع را می کند.

در حال حاضر، دوج کوین در خطر شکستی نزولی و بازگشت به کف 0.050 دلار قرار دارد. نقطه ای که از کف مثلث نزولی چند هفته ای تشکیل شده است. تنها شکست متحرک ساده ۵۵ روزه و خط روند نزولی مثلث می تواند برای شروع بهتر هفته آینده در روز دوشنبه باشد.

بنابراین، همه چیز بسته به این است که کندل هفتگی یکشنبه شب در محدوده مثلث نزولی این بسته شود یا با شکست کف آن، به خرج از محدوده نفوذ کند.

نسخه ای که در بالا ذکر شد، یک سناریو روی میز باقی مانده است: بسته شدن هفتگی بالای خط روند نزولی قرمز مثلث و SMA ۵۵ روزه. اگر چنین رخدادی رخ دهد، احتمالاً افزایش قیمت در هفته آینده به سمت 0.0900 دلار بود.