اتحاد Fugees در منهتن را برای اولین بار پس از 15 سال مشاهده کنید


در اوایل این هفته وقتی اعلام شد که The Fugees 25 سال پس از انتشار جدیدترین آلبوم نمادین خود متحد می شوند ، هیجان زیادی وجود داشت ، نتیجهو برنامه ریزی یک تور جهانی این تور با “نمایش پاپ آپ” در اسکله 17 در منهتن چهارشنبه شب آغاز شد ، جایی که گروه-خانم. لورین هیل ، پراس و وایکلف ژان – اولین نمایش خود را در 15 سال گذشته انجام دادند. و اگرچه آنها بیش از سه ساعت با تاخیر بیرون آمدند و فقط حدود 45 دقیقه اجرا کردند ، اما هیچ کس از آنچه دید ناامید نشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=Te93duIuLI0

این رویداد با مشارکت Global Citizen و Live Nation برگزار شد و به عنوان بخشی از جشنواره Global Citizen Live این آخر هفته در Central Park ضبط شد. حدود 3،000 هوادار موفق به تهیه بلیط شدند و محل برگزاری تنها قبل از باز شدن درها در ساعت 6 بعد از ظهر اعلام شد. قرار بود این نمایش ساعت 7 بعد از ظهر شروع شود ، اما به دافعه ادامه داد (ظاهراً به دلیل بررسی صدا سرگرم کننده) ، و گروه – که توسط یک گروه پشتیبانی بزرگ تقویت شده بود – تا ساعت 10 شب دوام نیاورد.

به گفته رولینگ استون ، هیل قبل از گفتن داستان “پیچیده و زیبا” از مردم گفت: “سرنوشتی برای دور هم جمع شدن وجود داشت ، سرنوشتی در تور وجود داشت و سرنوشتی در افرادی که از آنها الهام گرفتیم وجود داشت.” باند.

https://www.youtube.com/watch؟v=i72he4Ny2aA

این تور برای جشن 25 سالگی طراحی شده است نتیجهو به طور مناسب ، هر هفت آهنگی که اجرا کردند از آلبوم خارج شدند: “The Score” ، “How many Mics” ، “Zealots” ، “Fu-Gee-La” ، “Killing Me Softly With his Song” ، “Ready or Not ،” “و” بدون زن ، بدون گریه حدس می زنید بیش از یک دهه از آخرین باری که یک صحنه را به اشتراک گذاشته اند می گذرد. ​​”

هیل در بیانیه ای در مورد تصمیم برای پیوستن نیروهای خود در تور تجدید دیدار ، گفت که نمی داند 25 سالگی این آلبوم است تا اینکه کسی به آن توجه کرد: “من تصمیم گرفتم که از این پروژه مهم ، سالگرد آن و طرفداران ، که ارزش موسیقی را با ایجاد یک بستر آرام در جایی که می توانیم دور هم جمع شویم ، موسیقی مورد علاقه خود را اجرا کنیم و نمونه ای از آشتی برای جهان باشیم. “

تور رسمی در ماه نوامبر آغاز می شود و آنها در 26 نوامبر در مرکز مراقبت در نیوآرک بازی می کنند. بلیط های این نمایش جمعه جمعه به فروش می رسد و می توانید تاریخ های باقی مانده را در اینجا بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=ediR0m2qDEk

دیدگاهتان را بنویسید