آیا مکمل های کلاژن واقعا کار می کنند؟

ممکن است تعجب کنید که آیا مکمل های کلاژن واقعاً کار می کنند اگر به محصولاتی که استفاده می کنید علاقه دارید؟ تبلیغاتی وجود دارد که ادعا می‌کنند می‌توانند استخوان‌ها و تاندون‌های شما را تقویت کنند و همچنین به داشتن ظاهری سالم‌تر پوست کمک کنند.

این روزها قرص‌های کلاژن توسط شرکت‌های مختلفی ارائه می‌شوند، زیرا اعتقاد بر این است که این قرص‌ها به افراد کمک می‌کنند تا بدون انجام روش‌های تهاجمی که پرخطر و گران هستند، پوست بهتری داشته باشند.

با این حال، نکته اصلی این است که مکمل های کلاژن کار نمی کنند. این پاسخ بر اساس اطلاعات پزشکی و علمی است. کاری که باید انجام دهید اگر می خواهید پوست سالم تری داشته باشید، استفاده از محصولاتی با ترکیباتی است که به بدن اجازه می دهد کلاژن و الاستین بیشتری تولید کند. با تحقیق در مورد چنین اطلاعاتی به صورت آنلاین توانستم بهترین ظاهر پوست را داشته باشم.

اکنون می دانم که مکمل های کلاژن کار نمی کنند. من توانستم مواد مناسبی را در یک محصول کرم ضد پیری پوست پیدا کنم که به بدنم کمک کند کلاژن و الاستین بیشتری را به طور طبیعی بسازد. اینها پروتئین های حیاتی هستند که به طرق مختلف باعث سلامت پوست می شوند. آنها همچنین پوست را سفت می کنند و افتادگی پوست را به گذشته تبدیل می کنند.

ممکن است تعجب کنید که آیا بدن شما برای ایجاد پوستی سالم به کلاژن بیشتری نیاز دارد، چرا مکمل های کلاژن کار نمی کنند. دلیل این امر این است که شکل یک قرص اجازه نمی دهد که پیچیدگی چنین پروتئین هایی به راحتی توسط بدن مورد استفاده قرار گیرد. همچنین ممکن است این کرم های پوستی را دیده باشید که به عنوان مکمل های کلاژن تبلیغ می شوند. آنها بهتر از این کار نمی کنند. این به دلیل اندازه بزرگ مولکول های موجود در این پروتئین ها در چنین قالبی است.

راز داشتن پوستی سالم دور زدن کامل چنین کلاهبرداری ها و مکمل های کلاژن است. در عوض، مانند من، شما باید این مواد را پیدا کنید که توسط علم و پزشکی مدرن ثابت شده است تا کلاژن بیشتری را از طریق بدن خود ایجاد کنید. مصرف کنندگان سالانه میلیون ها دلار خرج محصولاتی می کنند که کار نمی کنند و هرگز کار نمی کنند. اگر کمی برای انجام تحقیقات خود وقت بگذارید، می توانید ببینید که تمام اطلاعاتی که در مورد مکمل های کلاژن به شما داده ام 100٪ درست است.

شما همچنین می توانید از طریق طیف گسترده ای از اطلاعاتی که من در وب سایت خود ارائه می دهم مرور کنید. متوجه خواهید شد که چنین اطلاعاتی به شما کمک می کند تا پوست مورد نظر خود را بدست آورید.