آیا خانم ها نیاز به مصرف مکمل های کلاژن دارند؟

ما زنان به دنبال معجون جادویی هستیم که مانند معجزه عمل کند و ما را دائماً جوان نشان دهد. آیا چیزی وجود دارد که زنان بنوشند و پوست خود را برای همیشه جوان نگه دارند؟

خب، حتی اگر جادو در زندگی واقعی اتفاق نیفتد، علم می تواند تا حدودی به ما کمک کند. در مورد صنعت لوازم آرایشی که قرار است تا پایان سال 2020 به ارزش 5 میلیارد پوند رشد کند، به نظر می رسد چیزی در حال وقوع است. اما در حال حاضر، مکمل‌های کلاژن آن معجون‌ها هستند و چیزی بیش از 38 درصد از زنان بریتانیایی روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنند تا به کند کردن روند طبیعی پیری کمک کنند.

امروزه می توانید این مکمل ها را در اشکال مختلف خریداری کنید. طبق تحقیقات، تنها تفاوت بین افتادگی و چاق شدن پوست، تراکم ماتریکس کلاژن است. اینها ساختارهایی هستند که از پوست شما حمایت می کنند. به همین دلیل است که مکمل‌های کلاژن یکی از عباراتی است که امروزه در گوگل جستجو می‌شود، زیرا به افزایش سطح رطوبت و حجیم شدن دوباره پوست کمک می‌کند.

چرا مکمل های کلاژن:

خب، این علم است و به همین دلیل است که باید عمیق‌تر در آن کاوش کنید.

نکته این است که پوست ما در واقع از 75 درصد کلاژن تشکیل شده است که از سن 25 سالگی هر سال 1.5 درصد کاهش می یابد. اما بعد از 45 سالگی سطح کلاژن در بدن 30 درصد کاهش می یابد و نتیجه آن مقدار قابل توجهی از علائم پیری است.

برخی از بارزترین علائم ظاهری خشکی پوست، چین و چروک و خطوط ریز است. علاوه بر این، همچنین می تواند باعث ناراحتی فیزیکی شود زیرا کلاژن چسبی است که استخوان ها، مفاصل و رباط ها را در کنار هم نگه می دارد. در اینجا نحوه حفظ سلامت استخوان‌ها، موها، ناخن‌ها و پوست خود را تنها با گنجاندن مکمل‌های کلاژن در رژیم غذایی خود آورده‌ایم.

مزایای مکمل های کلاژن:

مکمل های کلاژن فواید بی شماری دارند و به همین دلیل است که امروزه زنان عمدتاً این محصولات را ترجیح می دهند.

 • با کاهش ایجاد چین و چروک تا 13 درصد، استحکام و رطوبت پوست را بهبود می بخشد.

 • گردش خون را بهبود می بخشد

 • پس از مصرف این مکمل ها به مدت حداقل 3 ماه، به بهبود استحکام و کیفیت ناخن ها و موهای شما کمک می کند

 • به کاهش ظاهر سلولیت کمک می کند

 • سطح رطوبت و رطوبت پوست را بهبود می بخشد

 • زنان کمتر متوجه “لکه های پیری” روی پوست خود خواهند شد

مزایای اضافی:

 • انعطاف پذیری مفاصل و تاندون ها را تقویت می کند

 • به کاهش درد مفاصل کمک می کند

 • بهبودی سریع از ترمیم عضلات و آسیب های ورزشی را تضمین می کند

 • استحکام استخوان ها را افزایش می دهد

 • انعطاف رباط ها و تحرک مفاصل را تضمین می کند

در عرض چند هفته، زنان می توانند تغییراتی را در وضعیت خود مانند ناخن، مو و پوست به همراه نتایج دیگری که می توانید در مورد سلامت داخلی خود احساس کنید، مشاهده کنند. بسیاری از مکمل‌های کلاژن فعال وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند ظاهری جوان داشته باشید و با مزایای سلامتی شگفت‌انگیز دیگری دوش بگیرید. علاوه بر این، در تحقیقات بالینی، نتایج به وضوح قابل مشاهده را در عرض چند روز نشان می دهد.

بنابراین اگر ظاهر پیر خود را برجسته می کنید و به دنبال راه حلی هستید که بتواند علائم را کاهش دهد، صبر نکنید و همین امروز مکمل کلاژن را انتخاب کنید.