آیا آنها به اهداف تناسب اندام شما می رسند؟


ما اینجا هستیم ، در اواسط سال. آیا آن اهداف تناسب اندام را که برای سال نو تعیین کرده اید به خاطر دارید؟ چگونه آن می رود؟

سالن های ورزشی Corpus Christi ما سنت سالانه وعده بهبود خود را درک می کنند ، اما ما همچنین متوجه می شویم که علاقه معمولا در چند هفته اول از بین می رود. با انگیزه ماندن دشوار است ، به ویژه هنگامی که اهداف غیر واقعی هستند.

تعیین اهداف معقول

اینجا معامله است. اهداف بلندمدت تنها در صورتی عالی هستند که بتوانید به آنها برسید. اگرچه ممکن است هدف را در نظر داشته باشید ، اما وزن خاصی که می خواهید به آن برسید ، به عنوان مثال ، ما پیشنهاد می کنیم که با گازهای کوچک مقابله کنید.

آهسته شروع کنید و آن را واقعی نگه دارید. صادق باشید. واقعا به چه چیزی می توانید برسید؟ با اهداف متوسطی که قابل دستیابی هستند شروع کنید. موفقیت های کوچکتر به شما کمک می کند تا در رسیدن به این هدف نهایی اعتماد به نفس پیدا کنید.

حرکت!

هدف گذاری عالی است ، اما پس از آن باید کاری در این زمینه انجام دهید! فقط صحبت نکنید – به باشگاه بروید و حرکت را شروع کنید! یک فعالیت تناسب اندام پیدا کنید که از آن لذت می برید و به آن پایبند باشید.

آیا انرژی دیگران باعث ایجاد انگیزه در شما می شود؟ کلاسهای تناسب اندام گروهی شما را با احساسات مثبت احاطه کرده است – و می تواند سرگرم کننده باشد! آیا ترجیح می دهید تنها تمرین کنید؟ تجهیزات تک ایستگاهی ، چه قلبی و چه قدرتی ، به شما این امکان را می دهد که به تنهایی تمرین کنید. ما به شما کمک می کنیم این قالب تمرین را پیدا کنید که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید!

به خودتان پاداش دهید

با گذر روزها و هفته ها – و رسیدن به باشگاه به طور فزاینده ای دشوار می شود – هیجان اولیه خود را به خاطر بسپارید و متعهد شوید که از خود مراقبت کنید.

و هنگام ظاهر شدن ، انجام کار و رسیدن به اهدافی که تعیین کرده اید ، به خودتان پاداش دهید.

شما سزاوار تبریک بزرگ و یک ضربه محکم به پشت هستید – فقط پاداش کالاهای پرکالری که کار سخت شما را خراب می کند دریافت نکنید!

شرکای تناسب اندام

ما به سلامت و رفاه جامعه خود اعتقاد داریم و سالن های ورزشی ما در Corpus Christi مایلند شرکای تناسب اندام شما باشند.

بیایید با شما به سفر برویم. ما به شما در شناسایی این اهداف و ایجاد برنامه ای با ورزش و تغذیه مناسب برای دستیابی به آنها کمک می کنیم.

ما هم به شما ایمان داریم!

دیدگاهتان را بنویسید