آیا آموزش شخصی برای من است؟


آیا می توانید با هر یک از این جملات شناسایی کنید؟

  • من تازه وارد باشگاه هستم و نمی دانم از کجا شروع کنم.
  • من به راهنمایی نیاز دارم تا تمریناتم بهترین استفاده را از وقت من در باشگاه باشد.
  • به فلات رسیدم و از روال عادی خسته شدم.

آیا هیچ کدام شبیه شما هستند؟ آموزش شخصی می تواند تصمیم شما باشد. شاید هرگز به آن فکر نکرده باشید ، اما مربیان شخصی در سالن های ورزشی Corpus Christi ما برای هر مرحله از آمادگی جسمانی در دسترس هستند. هم مبتدیان در ورزشگاه و هم ورزشکاران نخبه می توانند با هدایت یک مربی مجرب از شروع جدیدی بهره مند شوند.

آیا آماده هستید بازی تناسب اندام خود را به پایان برسانید؟ در اینجا چیزی است که می توانید از آموزش شخصی انتظار داشته باشید.

تجربه

مربیان شخصی متخصصان تناسب اندام هستند که مایلند دانش خود را به اشتراک بگذارند. هدف آنها اطمینان از دستیابی به اهداف تناسب اندام شما است – چه راه حل کاهش وزن ، بهبود سلامت یا توده عضلانی بیشتر.

وقتی برای اولین بار با یک مربی شخصی ملاقات می کنید ، او وقت می گذارد تا بشنود و بفهمد که می خواهید در سالن بدنسازی چه کار کنید ، سطح آمادگی جسمانی فعلی خود را ارزیابی کنید و یاد بگیرید که از چه فعالیت های تناسب اندام بیشتر لذت خواهید برد.

عمل

مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا یک برنامه عملی برای موفقیت تهیه کنید. با توجه به سطح آمادگی جسمانی و اهداف خود ، با هم به روال متفاوتی دست خواهید یافت که از زمان تناسب اندام شما کارآمد و م effectiveثر است.

آیا باید از ابتدا شروع کنید – یا بدنبال راهی جدید و تازه برای شروع سوخت و ساز بدن خود هستید؟ مربیان شخصی می توانند ایده های جدیدی برای شروع یا شکستن این فلات ارائه دهند. چشم اندازهای تازه همیشه کمک می کند!

تشویق

احساس دلسردی می کنید؟ مربی شخصی شما قهرمان تناسب اندام شماست که به شما کمک می کند با حمایت و الهام چشم خود را بر پاداش نگه دارید.

مسئوليت

وقتی می خواهید استراحت کنید یا گوشه ها را کوتاه کنید ، مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا در هدف بمانید!

نتایج

اهداف تناسب اندام و ترجیحات ورزشی شما هرچه باشد ، می توانید از تمرینات شخصی نتیجه بگیرید.

برای ارتقاء سلامتی و رفاه شما تعهد لازم است ، ما این را درک می کنیم. گاهی سخت است. اما مربیان شخصی در Freedom Fitness طرفداران تناسب اندام شما هستند ، آماده آموزش به شما ، متحد کردن شما و تشویق شما به موفقیت هستند.

این اولین قدم را بردارید. نزدیکترین مکان Freedom Fitness خود را بیابید و در مورد آموزش شخصی در Corpus Christi اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید