آنچه خوردیم و دوست داشتیم


یک مجموعه هفتگی که در آن برنامه غذایی واقعی رژیم مدیترانه ای خانواده خود را به همراه چند چیز که در هفته گذشته دوست داشتیم به اشتراک می گذاریم. هدف این است که به سادگی ایده های غذا و دستور غذا را به اشتراک بگذارید.

برنامه غذایی مدیترانه ای ماما برنامه غذایی هفتگی خانواده خود را صرفاً برای ایده های غذا و الهام گرفتن از دستور غذا برای هر کس دیگری که به دنبال پیشنهاد است به اشتراک می گذاریم. لطفاً به خاطر داشته باشید که هر خانواده و فردی متفاوت است و این دقیقاً چیزی است که برای ما مفید است.

ما همه برنامه های غذایی هفتگی قبلی خود را در یک مکان مناسب ذخیره کرده ایم – برنامه غذایی هفتگی رژیم مدیترانه ای.

نحوه برنامه غذایی ماما در این پست بیشتر به نحوه برنامه ریزی وعده های غذایی می پردازیم – راهنمای برنامه ریزی غذا اما فقط برای خلاصه کردن سریع –

  • معمولاً صبحانه در خانه ما کاملاً استاندارد است، بنابراین من آن را در لیست برنامه غذایی خود قرار نمی دهم
  • بچه‌های من یا یک ناهار کیسه‌ای می‌آورند یا در مدرسه ناهار گرم می‌خرند، بنابراین من فقط برای ناهارم برنامه‌ریزی می‌کنم (و اگر شوهرم آن روز از خانه کار می‌کند)
  • من یادداشت هایی را در برخی از روزها اضافه می کنم تا نشان دهم آیا وعده غذایی چیزی است که باید به سرعت درست کنیم، در حال حرکت، و غیره.
  • شنبه ها معمولاً غذاهای باقی مانده را می خوریم و برای ناهار یا شام بیرون غذا می خوریم. من این را در برنامه غذایی هر هفته نشان می دهم، اما فقط در صورتی که شما تعجب کنید

آنچه در این هفته خوردیم

در مقایسه با برنامه غذایی هفته گذشته، این هفته بسیار نرمتر بود. ما توانستیم به خوبی در برنامه خود باقی بمانیم و به همین دلیل چیزهای باقیمانده زیادی برای شام پنجشنبه داشتیم.یکشنبه روز مادر بود، بنابراین ما مادرم را برای یک ناهار سبک از پنیر و کراکر، میوه و سالاد گوجه فرنگی دعوت کردیم. برای شام، بچه‌ها چیزی را که ما درست می‌کردیم انتخاب کردند، بنابراین همبرگر و سیب‌زمینی سرخ شده بود.

برنامه غذایی رژیم مدیترانه ای هفته هفدهم

پیوندهای دستور غذا برای آنچه خوردیم

اینها پیوندهای دستور غذا برای اقلام برنامه غذایی است که ما در هفته گذشته خوردیم. بعضی از چیزهایی که خوردیم لینک یا دستور پخت ندارند… مثلاً شب هایی که سفارش دادیم و غیره.

برای کاسه سبزیجات یونانی – من از این استفاده کردم کاسه های مرغ یونانی دستور پخت و به سادگی مرغ را حذف کرد. لوبیا سفید و فلفل دلمه ای هم اضافه کردم تا کمی سیرتر بشه.

من این را ایجاد کردم قرقره دستور غذا برای دستور پخت در اینستاگرام

دستور پخت مرغ سرخ کن با هوا

این مرغ سرخ کن هوا دستور پخت بسیار ساده است! این هفته، من از ران مرغ (بدون استخوان، بدون پوست) استفاده کردم و سپس روی آن را با اسپری کنگر فرنگی که از Trader Joe برداشتم روی آن گذاشتم.

چیزی که این هفته دوست داشتیم

این هفته میتونم بگم خیلی سنگین بود روی کنگر. تمام خانواده من آنها را دوست دارند، بنابراین وقتی چیزی می خواهم که هیچ کس از آن شکایت نکند، همیشه به سراغ سبزیجات می روم.

کنگر فرنگی فصلی ژوئن تولید می کند

ما این هفته از انواع کنگر فرنگی استفاده کردیم –

  • تازه – من به سادگی ساقه پایین را جدا می کنم، در یک کاسه با آب قرار می دهم و آنها را در مایکروویو برای حدود 6-8 دقیقه می پزم. سپس همه آنها را در کره ذوب شده فرو می کنیم
  • منجمد – من حتی نمی‌دانستم که قلب‌های کنگر فرنگی منجمد یک چیز هستند تا زمانی که دستور غذا را در TikTok دیدم. من دو کیسه خریدم و یکی را برای تست دستور پخت قلب سرخ کن استفاده کردم، اما دیگری را به سادگی با مقداری سیر و قارچ تفت دادم و در اوایل این هفته در شام ماکارونی نخودچی استفاده کردم.
  • کنسرو – من همیشه قلب های کنسرو کنسرو شده در انبار دارم. آنها در سالاد، مرغ و ماهی بسیار خوب هستند.

(2 بار بازدید شده، امروز 2 بازدید)

آخرین اصلاح: 12 مه 2022