آلن کالتر ، مجری برنامه Late Show دیوید لترمن ، در 78 سالگی درگذشتآلن کالتر ، پخش کننده افسانه ای ملودراماتیک برای دو دهه نمایش دیرهنگام با دیوید لترمن ، دوشنبه در بیمارستان استمفورد در کانکتیکات درگذشت. او 78 ساله بود.

همسر وی ، پگی کلتر ، مرگ وی را برای هالیوود ریپورتر تأیید کرد.

صدای غم انگیز زنجبیل دارای ده ها اعتبار از لیست A بود-اما به پرتگاه هوسیر وفادار ماند ، که او را برای دهه ها به یک نام معروف تبدیل کرد.

گوینده قدیمی Late Show پیش از قسمت آخر نمادین لترمن در سال 2015 به “پست” می گوید: “او یک کمال گرا است.” او افرادی را که کارهایی را که برای آنها استخدام شده انجام می دهند ، نگه می دارد. ” وقتی شما کار خوبی انجام می دهید ، او بسیار تعارف می کند. ”

متولد آلن روبرت کالتر در بروکلین در 21 مارس 1943 ، او یک استعداد باسابقه در پشت صحنه بود تا اینکه در سپتامبر 1995 جلوی دوربین رفت-نقشی که او به مدت 20 سال بازی می کرد ، تا آخرین قسمت از لترمن در 20 مه 2015

کالتر در مورد اجتناب از دوربین در سال 2006 به The Post گفت: “من عمداً 25 سال از دوربین دور بودم ، زیرا نمی خواستم شناخته شوم.” اولین روز من در صحنه فیلمبرداری ، من برای کشتن لباس پوشیدم و دیو آنجا بود. یک غواص المپیکی در این نمایش گفت: “آلن ، شنا می کنی؟” بدون هیچ فکری گفت: “بیا پایین” من به کنار صحنه آمدم و مچ دستم را بیرون 53 گرفت و من از نردبان بالا رفتم و به استخر نایک شیرجه زدم. ”

او کت و شلوار و وسایل الکترونیکی را که در دست داشت خراب کرد ، اما ظاهراً قلاب کرده بود.

او از این حادثه یاد می کند: “من شناور معکوس را انجام می دهم ، به دوربین پشت بام نگاه می کنم.” “و من با خود گفتم ،” این همان چیزی است که اعلام دیوید لترمن چگونه است. “”

او فارغ التحصیل کالج هوبارت در سال 1964 در ژنو ، نیویورک بود ، بعداً در دانشکده حقوق دانشگاه نیویورک شرکت کرد و چندین سال در دبیرستان لانگ آیلند زبان انگلیسی و عمومی تدریس کرد تا اینکه در پخش برنامه های دبستانی شروع به کار کرد. ایستگاه WHN نیویورک

سپس طرح نمایش بازی آمد: کالتر مجری برنامه های کلاسیک “حقیقت را بگو” ، “هزارتوی پول” (ضبط شده در تئاتر اد سالیوان ، شغل آینده او در برادوی) و “25000 دلار بود. هرم. “”. آخرین کنسرت جایی است که او با لترمن ملاقات می کند ، که از افراد مشهور مهمان برنامه است. او همچنین در صداگذاری صدها تبلیغات ملی – از جمله Michelin Man!

به جای گل ، کالتر درخواست کرد تا به یاد او در Temple Beth El در استمفورد ، کانکتیکات کمک مالی شود.

دیدگاهتان را بنویسید