آغاز هفته بهزیستی در شهرستان فیروزکوه با شعار شروعی نو برای زندگی بهتربه گزارش خبرنگار تهران نیوز ، در نشست خبری که با حضور خبرنگاران شهرستانی برگزار شد، علی اصغر امازاده; رئیس بهزیستی شهرستان فیروزکوه ضمن تبریک هفته بهزیستی به تمامی همکاران و خیرین و حضور پرشور و تلاش مستمر خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی و تهیه اخبار گفت: اداره اشتغال بهزیستی شهرستان فیروزکوه از متقاضیان پذیرش می کند. دریافت تسهیلات اشتغال تا سقف 100 میلیون تومان به بانک های عامل معرفی می کند. یکی از اهداف رفاه معتادان بهبود است. در این راستا به افرادی که یک تا سه سال پس از درمان بهبود یافته اند، با اطمینان از سلامت کامل و داشتن مدرک فنی و حرفه ای در رشته مورد علاقه، تسهیلاتی برای ایجاد فرصت های شغلی پایدار اعطا می شود.

عموزاده ادامه داد: نهادهای ذیربط مشوق هایی از جمله تسهیلات کم بهره را برای افرادی که در مسیر اصلاح و ترک اعتیاد قرار می گیرند، برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی با هدف دستیابی به زندگی بهتر در نظر بگیرند.

وی با ارائه عملکرد یک ساله بهزیستی اظهار داشت: بهزیستی شهرستان فیروزکوه با فعالیت در 4 حوزه توانبخشی، امور اجتماعی، توسعه پیشگیری و مشارکت مردمی در دوره قبل از تولد (ارائه خدمات مشاوره ای و …) تا سن با افزایش سن سال 1337 با سقوط در یک شهر، کار خود را انجام داده و حاضر است به اقشار مختلف خدمات ارائه دهد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه به اجرای ویژه طرح بهزیستی در منطقه گردشگری تنگه واشی اشاره و بیان کرد: برگزاری اردوی یک روزه با هدف آموزش و مشاوره در خصوص مسائل پیشگیری از اعتیاد. . , آسیب های اجتماعی و زندگی سالم با حجاب و طهارت که بازخوردی بود که تعداد قابل توجهی از مردم و مسئولان داریم.

وی با اشاره به نبود خانه قدیمی در فیروزکا تاکید کرد: راه اندازی و ایجاد مراکز سالمندان در مناطقی که می توان با کمک مسئولان و کارکنان این مراکز را انجام داد و به نتایج مطلوب رسید.

عموزاده همچنین گفت: با توجه به تنگنای موفق اعتباری شهرستان در سال گذشته می توان گفت با تلاش شبانه روزی کارکنان بهزیستی امید است افراد بیشتری از خدمات این سازمان در زمینه های مختلف بهره مند شوند. .

انتهای پیام/*