آشفته بازار مسکن و راهکاری در تامین اجاره بها| به قانون جهش تولید نظارت می کنیمسید مجتبی محفوظی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی بازار، با اشاره به مشکلات مردم در زمینه تامین و اجاره مسکن اظهار داشت: دولت روحانی با طرح مسکن مهر بی‌مهری کرد و طرح جایگزینی هم برای بهبود وضعیت مسکن و افزایش ساخت و سازها نداشت.

نماینده مردم آبادان تصریح کرد: در حال حاضر مشکلات اساسی در زمینه مسکن وجود دارد و نه تنها نمی‌تواند خانه را خریداری کند، بلکه مسکن هم برای بسیاری از آنها است.

این نماینده مجلس اظهار کرد: ساماندهی آشفته بازار مسکن باید در اولویت دولت به وزارت راه و شهرسازی قرار گیرد.

نماینده مردم آبادان گفت: مجلس شورای اسلامی دست به کار شد و طرح جهش تولید مسکن را چندی پیش به تصویب رساند که بر اساس این قانون، دولت ساخت سالی یک میلیون مسکن را در دستور کار قرار داد.

این نماینده ادامه داد: مجلس وظایف نظارتی دارد و قطعاً بر اجرای دقیق قانون جهش تولید نظارت می‌کند. جزئيات جزئيات هم علاوه بر اجرا، نظارت است و آنها هم بايد بر عملكرد دستگاهها در عمل به اين قانون نظارت كننده باشند.

نماینده مردم آبادان اظهار داشت: مجلس برای انبوه قانون تصویب قانون تصویب کرده است و آن توپ در زمین دولت است و آنها باید اهتمام لازم را برای افزایش ساخت و ساز داشته باشند.