آخرین وضعیت اتهام میلاد حاتمیبرای گزارش دادن شبکه خبری تهران نیوزکیفرخواست میلاد حاتم آبادی فرهانی معروف به «میلاد حاتمی» پس از صدور در دادگاه عمومی و انقلاب تهران به شعبه ۱۵ دادگاه عمومی و انقلاب تهران ارجاع شد.

در کیفرخواست صادره برای میلاد حاتمی، فرزند مهسن، اتهام فساد در کشور از طریق گسترش فساد در سطح وسیع و اخلال در نظام پولی و ارزی زمین حداقل به مبلغ بیش از نیم میلیون دلار (550 هزار و 290 دلار) عنوان شده است. و پولشویی به همین میزان. مرکز قمار و تشویق به فساد محسوب می شود.

گفتنی است، «میلاد حاتمی» که یکی از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی خارج از کشور بود، در اسفندماه ۱۳۹۷ با انتشار گزارش قرمز اینترپل شناسایی، دستگیر و به کشور بازگردانده شد.

متهم با راه‌اندازی سایت‌های قمار و شرط‌بندی و با تملک مال در این مسیر، به تبلیغ سبک زندگی اشرافی و تجملی در صفحات مجازی می‌پرداخت و مخاطبان خود را برای گرفتن چنین امکاناتی به قمار و شرط‌بندی تشویق می‌کرد.

اکثر سایت‌های قمار و شرط‌بندی که توسط شبکه‌ای که میلاد حاتمی در آن عضویت داشته تبلیغ می‌شود، در واقع الگوریتم‌های جعلی هستند و افرادی که در آن شرکت می‌کنند با روش‌های پیچیده کلاهبرداری مالی می‌کنند.

منبع: برنا

انتهای پیام/